Sportique Wellness Lavender

deodorant ve spreji bez obsahu hliníku

Sportique Wellness Lavender deodorant ve spreji bez obsahu hliníku
Sportique Wellness Lavender deodorant ve spreji bez obsahu hliníku
100 ml

Kód: SPQ3685 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Sportique Wellness Lavender
100 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis produktu Sportique Wellness Lavender

Popis:
Přírodní deodorant ve spreji Sportique Wellness Lavender eliminuje vaše problémy s pocením. Přestože pot je přirozenou tělesnou záležitostí, v přílišném množství způsobuje pocit diskomfortu a nepříjemný zápach. Deodorant předchází agresivnímu zápachu a zmírňuje nadměrné pocení. Nezpůsobuje podráždění ani skvrny, má dlouhotrvající efekt vytváří osvěžující ochranu. Sportique Wellness Lavender přírodní deodorant má uklidňující vůni levandule, která působí jak na tělo, tak na mysl.
 
Účinky:

  • eliminuje nepříjemný zápach vznikající při pocení
  • zmírňuje přílišné pocení
  • dlouhotrvající efekt
  • nezpůsobuje podráždění ani skvrny
  • příjemně parfémováno

Složení:

  • levandulový olej – zklidňující účinek

Typ pokožky:
Vhodné pro každý typ pokožky.

Jak aplikovat:
Nastříkejte deodorant do podpaždí a opakujte v průběhu dne dle potřeby.

Vlastnosti

Druh balení
deo-spray
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Sportique

Společnost Sportique od svého založení v roce 2006 navrhla řadu čistě přírodních krémů a balzámů s cílem podpořit neúprosné požadavky sportovní výkonnosti bez zbytečných omezení. Výrobky jsou testovány na náročných, určeny jsou však nejen pro sportovní a atletické aktivity, ale i pro každodenní život. Záměrem společnosti Sportique je vytvářet vysoce kvalitní a účinné produkty, které jsou v současné době na trhu nedostupné v jakékoliv cenové relaci.
Výrobky Sportique jsou vytvořené z nejčistších zdrojů - bez ropných a syntetických surovin, které bývají původcem a nosičem alergií, toxinů a karcinogenů. Jsou používány zásadně přírodní suroviny v podobě bylin, rostlinných olejů a tuků a nepoužívají se žádné tuky a suroviny živočišného původu.
V současnosti jsou produkty Sportique vyhledávány pro svoji funkčnost a výkonnost a používány vrcholovými sportovci, týmy a organizacemi na čtyřech kontinentech. Účinnost výrobků je tak neustále testována v extrémních podmínkách a zaručuje spolehlivost a efektivitu v jejich každodenním použití k vaší maximální spokojenosti.