Sportique Sports Limited Editionrevitalizační krém na popraskaná chodidla

Sportique Sports Limited Edition revitalizační krém na popraskaná chodidla
Sportique Sports Limited Edition revitalizační krém na popraskaná chodidla
75 ml

Kód: SPQ3709 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Sportique Sports Limited Edition
Vlastnosti

Popis:
Revitalizační krém na popraskaná chodidla Sportique Sports Limited Edition Runners Foot Cream pečuje o pokožku nohou aktivních lidí. Špičkový přírodní krém Sportique Sports přináší úlevu vysoce namáhané pokožce chodidel. Je dokonalou volbou zejména pro ty, kdo se rádi věnují dlouhým procházkám, běhu či tanci. Kůži intenzivně revitalizuje a zjemňuje a současně chrání před nežádoucím zápachem nohou.

Účinky:

  • revitalizuje
  • zvláčňuje
  • zjemňuje
  • má dezodorační účinek

Jak aplikovat:
Nanášejte na pokožku chodidel, vmasírujte. Opakujte podle potřeby.

Vlastnosti

Typ pokožky
suchá
Účinek
regenerace

O značce Sportique

p>Společnost Sportique od svého založení v roce 2006 navrhla řadu čistě přírodních krémů a balzámů s cílem podpořit neúprosné požadavky sportovní výkonnosti bez zbytečných omezení. Výrobky jsou testovány na náročných, určeny jsou však nejen pro sportovní a atletické aktivity, ale i pro každodenní život. Záměrem společnosti Sportique je vytvářet vysoce kvalitní a účinné produkty, které jsou v současné době na trhu nedostupné v jakékoliv cenové relaci.
Výrobky Sportique jsou vytvořené z nejčistších zdrojů - bez ropných a syntetických surovin, které bývají původcem a nosičem alergií, toxinů a karcinogenů. Jsou používány zásadně přírodní suroviny v podobě bylin, rostlinných olejů a tuků a nepoužívají se žádné tuky a suroviny živočišného původu.
V současnosti jsou produkty Sportique vyhledávány pro svoji funkčnost a výkonnost a používány vrcholovými sportovci, týmy a organizacemi na čtyřech kontinentech. Účinnost výrobků je tak neustále testována v extrémních podmínkách a zaručuje spolehlivost a efektivitu v jejich každodenním použití k vaší maximální spokojenosti.

Recenze Sportique Sports Limited Edition