Sportique Wellness Argančisté arganové máslo

Sportique Wellness Argan čisté arganové máslo
Sportique Wellness Argan čisté arganové máslo
75 ml

Kód: SPQ3676 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Účinek
lesk a hebkost, prevence roztřepených konečků
Problém s vlasy
lámavé vlasy a roztřepené konečky, poškozené vlasy, suché vlasy

O značce Sportique

p>Společnost Sportique od svého založení v roce 2006 navrhla řadu čistě přírodních krémů a balzámů s cílem podpořit neúprosné požadavky sportovní výkonnosti bez zbytečných omezení. Výrobky jsou testovány na náročných, určeny jsou však nejen pro sportovní a atletické aktivity, ale i pro každodenní život. Záměrem společnosti Sportique je vytvářet vysoce kvalitní a účinné produkty, které jsou v současné době na trhu nedostupné v jakékoliv cenové relaci.
Výrobky Sportique jsou vytvořené z nejčistších zdrojů - bez ropných a syntetických surovin, které bývají původcem a nosičem alergií, toxinů a karcinogenů. Jsou používány zásadně přírodní suroviny v podobě bylin, rostlinných olejů a tuků a nepoužívají se žádné tuky a suroviny živočišného původu.
V současnosti jsou produkty Sportique vyhledávány pro svoji funkčnost a výkonnost a používány vrcholovými sportovci, týmy a organizacemi na čtyřech kontinentech. Účinnost výrobků je tak neustále testována v extrémních podmínkách a zaručuje spolehlivost a efektivitu v jejich každodenním použití k vaší maximální spokojenosti.

Recenze Sportique Wellness Argan