Spokar "L"

mezizubní kónické kartáčky 8 ks

2×
Spokar "L" mezizubní kónické kartáčky 8 ks
Spokar "L" mezizubní kónické kartáčky 8 ks
Spokar "L" mezizubní kónické kartáčky 8 ks
Mini 0,6 mm
117

Kód: SPO2714 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Spokar "L"
Mini 0,6 mm | 117

Popis kosmetiky Spokar "L"

Popis:
Mezizubní kartáčky Spokar "L" jsou jedinečným pomocníkem pro vyčištění i těžko přístupných prostor dutiny ústní. Kartáčky čistí mezizubní prostory od zubního plaku a zbytků jídla a jejich používání navíc působí jako prevence proti paradontóze. Spokar "L" mezizubní kartáčky jsou v šikmém sklonu, čímž se lépe dostanete do interdentálních prostor, obzvláště v zadní části chrupu. Velikost 0,6 mm.

Účinky:

  • čištění mezizubních prostor
  • prevence paradontózy

Jak aplikovat:
Přiložte kartáček do mezizubních prostor a vyčistěte pohybem vpřed a vzad.

O značce Spokar

Název „SPOKAR“ je zkratkou pro „Spojené kartáčovny“. Tato česká značka, jejíž historie sahá až do osmdesátých let 19. století, se těší velké popularitě. V současné době jsou produkty Spokar dostupné ve více než patnácti zemích světa. V bohaté nabídce značky Spokar naleznete například malířské potřeby, úklidové prostředky, rohože, holicí štětce či autodoplňky.
Samostatnou zmínku si zaslouží pomůcky dentální hygieny - především zubní kartáčky pro děti i dospělé. Ty vás jistě zaujmou svým povedeným designem a překvapivě nízkou cenou, díky které si je může dovolit opravdu každý.
Spokar klade enormní důraz na kvalitu. Její výrobky se vyznačují dlouhou životností a snadnou použitelností. V roce 2002 se značka Spokar dostala do žebříčku Czech Top 100 (sto nejobdivovanějších firem České republiky). Kromě toho je držitelem několika prestižních certifikátů.
Značka Spokar jistě zaujme všechny jedince, kteří neradi navštěvují zubaře, touží po zářivě bílém a zdravém chrupu nebo si potrpí na vysokou funkčnost a účinnost, ale nechtějí utrácet víc, než je nezbytně nutné.