Spokar "L"mezizubní kartáčky mix

5×
Spokar "L" mezizubní kartáčky mix
Spokar "L" mezizubní kartáčky mix
4 ks

Kód: SPO2716 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu Spokar "L"

Popis:
Mezizubní kartáčky Spokar "L" jsou speciálně vyvinuty k bezpečnému čištění mezizubních prostor. Dostanete se s nimi i do úzkých interdentálních prostor, které zbavíte zubního plaku a zbytků jídla. Jejich používání poskytuje prevenci proti paradontóze. Spokar "L" mezizubní kónické kartáčky jsou v šikmém sklonu, proto se s nimi velmi jednoduše vyčistíte i zadní část chrupu. Velikost 0,4 – 0,7 mm.

Účinky:

  • čištění mezizubních prostor
  • prevence paradontózy
  • šikmý náklon

Jak používat:
Přiložte kartáček do mezizubních prostor a vyčistěte pohybem vpřed a vzad.

O značce Spokar

Název „SPOKAR“ je zkratkou pro „Spojené kartáčovny“. Tato česká značka, jejíž historie sahá až do osmdesátých let 19. století, se těší velké popularitě. V současné době jsou produkty Spokar dostupné ve více než patnácti zemích světa. V bohaté nabídce značky Spokar naleznete například malířské potřeby, úklidové prostředky, rohože, holicí štětce či autodoplňky.
Samostatnou zmínku si zaslouží pomůcky dentální hygieny - především zubní kartáčky pro děti i dospělé. Ty vás jistě zaujmou svým povedeným designem a překvapivě nízkou cenou, díky které si je může dovolit opravdu každý.
Spokar klade enormní důraz na kvalitu. Její výrobky se vyznačují dlouhou životností a snadnou použitelností. V roce 2002 se značka Spokar dostala do žebříčku Czech Top 100 (sto nejobdivovanějších firem České republiky). Kromě toho je držitelem několika prestižních certifikátů.
Značka Spokar jistě zaujme všechny jedince, kteří neradi navštěvují zubaře, touží po zářivě bílém a zdravém chrupu nebo si potrpí na vysokou funkčnost a účinnost, ale nechtějí utrácet víc, než je nezbytně nutné.

Recenze Spokar "L"