SPOKAR DENTAL CARE dentální párátka s nití | notino.cz

Spokar Dental Care

dentální párátka s nití

Spokar Dental Care dentální párátka s nití
Spokar Dental Care dentální párátka s nití
Spokar Dental Care dentální párátka s nití
50 ks
52

Kód: SPO2722 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky Spokar Dental Care

Popis:
Spokar Dental Care dentální párátka s nití jsou skvělým pomocníkem pro dokonalou zubní očistu. Plastové párátko s již napnutou zubní nití v jednom usnadní vaši zubní hygienu. Zejména mezizubní prostory nejsou zubním kartáčkem dostatečně vyčištěny. Příčinou hromadění plaku může být onemocnění dásní či vznik zubního kamene. Dentální párátka s nití Spokar Dental Care určená k péči o chrup jsou prevencí vzniku těchto onemocnění.

Vlastnosti:

  • prevence vzniku zubního kazu a zubního plaku
  • výrobek 2v1
  • praktické balení na cesty

O značce Spokar

Název „SPOKAR“ je zkratkou pro „Spojené kartáčovny“. Tato česká značka, jejíž historie sahá až do osmdesátých let 19. století, se těší velké popularitě. V současné době jsou produkty Spokar dostupné ve více než patnácti zemích světa. V bohaté nabídce značky Spokar naleznete například malířské potřeby, úklidové prostředky, rohože, holicí štětce či autodoplňky.
Samostatnou zmínku si zaslouží pomůcky dentální hygieny - především zubní kartáčky pro děti i dospělé. Ty vás jistě zaujmou svým povedeným designem a překvapivě nízkou cenou, díky které si je může dovolit opravdu každý.
Spokar klade enormní důraz na kvalitu. Její výrobky se vyznačují dlouhou životností a snadnou použitelností. V roce 2002 se značka Spokar dostala do žebříčku Czech Top 100 (sto nejobdivovanějších firem České republiky). Kromě toho je držitelem několika prestižních certifikátů.
Značka Spokar jistě zaujme všechny jedince, kteří neradi navštěvují zubaře, touží po zářivě bílém a zdravém chrupu nebo si potrpí na vysokou funkčnost a účinnost, ale nechtějí utrácet víc, než je nezbytně nutné.

Menu