Spokar Classic

mezizubní kartáčky 8 ks

Spokar Classic mezizubní kartáčky 8 ks
Spokar Classic mezizubní kartáčky 8 ks
Spokar Classic mezizubní kartáčky 8 ks
Micro 0,5 mm/2,5 mm

Kód: SPO2708 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Spokar Classic
Micro 0,5 mm/2,5 mm

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Spokar Classic

Popis:
Mezizubní kartáčky Spokar Classic jsou vyrobeny v šikmém sklonu pro snadnější čištění interdentálních prostor. Kartáčky jsou nejvhodnější pro čištění zubů v zadní části dutiny ústní mají průměr 0,4 mm. Spokar Classic mezizubní kartáčky jsou určeny k odstranění zubního plaku z těžko dostupných míst.

Účinky:

  • prevence paradontózy
  • šikmý sklon pro snadnější použití

Jak používat:
Vložte kartáček do mezizubních prostor a čistěte tahem dopředu dozadu.

O značce Spokar

Název „SPOKAR“ je zkratkou pro „Spojené kartáčovny“. Tato česká značka, jejíž historie sahá až do osmdesátých let 19. století, se těší velké popularitě. V současné době jsou produkty Spokar dostupné ve více než patnácti zemích světa. V bohaté nabídce značky Spokar naleznete například malířské potřeby, úklidové prostředky, rohože, holicí štětce či autodoplňky.
Samostatnou zmínku si zaslouží pomůcky dentální hygieny - především zubní kartáčky pro děti i dospělé. Ty vás jistě zaujmou svým povedeným designem a překvapivě nízkou cenou, díky které si je může dovolit opravdu každý.
Spokar klade enormní důraz na kvalitu. Její výrobky se vyznačují dlouhou životností a snadnou použitelností. V roce 2002 se značka Spokar dostala do žebříčku Czech Top 100 (sto nejobdivovanějších firem České republiky). Kromě toho je držitelem několika prestižních certifikátů.
Značka Spokar jistě zaujme všechny jedince, kteří neradi navštěvují zubaře, touží po zářivě bílém a zdravém chrupu nebo si potrpí na vysokou funkčnost a účinnost, ale nechtějí utrácet víc, než je nezbytně nutné.