Splat Junior So' Natural

zubní pasta pro děti 6 - 11 let

1×
Splat Junior So' Natural zubní pasta pro děti 6 - 11 let
Splat Junior So' Natural zubní pasta pro děti 6 - 11 let
Splat Junior So' Natural zubní pasta pro děti 6 - 11 let
55 ml
149

Kód: SPT1632 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Splat Junior So' Natural
55 ml | 149

Popis kosmetiky Splat Junior So' Natural

Zubní pasta Splat Junior So' Natural dokonale čistí dětské zuby a udržuje je bílé a zdravé.

Vlastnosti:

  • posiluje zubní sklovinu
  • zabraňuje vzniku zubních kazů
  • odstraňuje zubní plak
  • účinně zuby chrání

Složení:

  • bez fluoridu

Jak používat:
Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle. Pastu naneste na zubní kartáček a čistěte zuby jemnými krouživými pohyby. Po použití pasty ústa důkladně vypláchněte.

O značce Splat

Značka ústní hygieny Splat má sídlo v lotyšské Rize a je na trhu již 15 let. Zubní pasty Splat obsahují vysoce účinné přírodní látky, esenciální oleje a výtažky z rostlin. Díky tomu dokonale pečují o zdraví a krásu zubů.
Každý výrobek, který je vytvořený v laboratořích Splat, je zaměřen na skutečně efektivní řešení problémů v péči o ústní dutinu. Společnost Splat spolupracuje s předními zubními lékaři a odborníky po celém světě, díky čemuž je garantována co nejvyšší efektivita každého výrobku.
Výsledkem jsou inovativní produkty zubní hygieny, jejichž vysoká účinnost je potvrzena rozsáhlými klinickými studiemi v Rusku, EU a Japonsku. Produkty zubní hygieny Splat obsahují speciální bioaktivní látky, které zajišťují vysokou účinnost a maximální hygienu dutiny ústní.
Žádný výrobek Splat neobsahuje syntetická antiseptika, triclosan ani chlorhexidin. Žádný výrobek Splat určený dětem neobsahuje sodium lauryl sulfát - SLS a sodium sacharin.