Splat Coffee Out bělicí zubní pasta pro svěží dech

1×
Splat Coffee Out bělicí zubní pasta pro svěží dech
Splat Coffee Out bělicí zubní pasta pro svěží dech
75 ml
138

Kód: SPT02054 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Splat Coffee Out

Zubní pasta Splat Coffee Out je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.

Vlastnosti:

  • osvěžuje dech
  • čistí zuby
  • bělí zuby

Jak používat:
Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle.

O značce Splat

Značka ústní hygieny Splat má sídlo v lotyšské Rize a je na trhu již 15 let. Zubní pasty Splat obsahují vysoce účinné přírodní látky, esenciální oleje a výtažky z rostlin. Díky tomu dokonale pečují o zdraví a krásu zubů.
Každý výrobek, který je vytvořený v laboratořích Splat, je zaměřen na skutečně efektivní řešení problémů v péči o ústní dutinu. Společnost Splat spolupracuje s předními zubními lékaři a odborníky po celém světě, díky čemuž je garantována co nejvyšší efektivita každého výrobku.
Výsledkem jsou inovativní produkty zubní hygieny, jejichž vysoká účinnost je potvrzena rozsáhlými klinickými studiemi v Rusku, EU a Japonsku. Produkty zubní hygieny Splat obsahují speciální bioaktivní látky, které zajišťují vysokou účinnost a maximální hygienu dutiny ústní.
Žádný výrobek Splat neobsahuje syntetická antiseptika, triclosan ani chlorhexidin. Žádný výrobek Splat určený dětem neobsahuje sodium lauryl sulfát - SLS a sodium sacharin.

Recenze Splat Coffee Out1