SplatBiomed Well Gum ústní voda pro citlivé zuby a dásně

Splat Biomed Well Gum ústní voda pro citlivé zuby a dásně
Splat Biomed Well Gum ústní voda pro citlivé zuby a dásně
Nové
250 ml
67

Kód: SPT02106 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Splat Biomed Well Gum

Ústní voda Splat Biomed Well Gum vám nejen osvěží dech, ale zároveň bojuje proti zubnímu plaku a pomáhá udržet dásně i zuby zdravé.

Vlastnosti:

  • snižuje citlivost zubů
  • udržuje zdravé dásně
  • odstraňuje dlouhodobě zápach z úst

Složení:

  • veganský produkt

Jak používat:
Po vyčištění zubů vyplachujte ústa ústní vodou po dobu stanovenou na obalu a poté vyplivněte.

O značce Splat

Značka ústní hygieny Splat má sídlo v lotyšské Rize a je na trhu již 15 let. Zubní pasty Splat obsahují vysoce účinné přírodní látky, esenciální oleje a výtažky z rostlin. Díky tomu dokonale pečují o zdraví a krásu zubů.
Každý výrobek, který je vytvořený v laboratořích Splat, je zaměřen na skutečně efektivní řešení problémů v péči o ústní dutinu. Společnost Splat spolupracuje s předními zubními lékaři a odborníky po celém světě, díky čemuž je garantována co nejvyšší efektivita každého výrobku.
Výsledkem jsou inovativní produkty zubní hygieny, jejichž vysoká účinnost je potvrzena rozsáhlými klinickými studiemi v Rusku, EU a Japonsku. Produkty zubní hygieny Splat obsahují speciální bioaktivní látky, které zajišťují vysokou účinnost a maximální hygienu dutiny ústní.
Žádný výrobek Splat neobsahuje syntetická antiseptika, triclosan ani chlorhexidin. Žádný výrobek Splat určený dětem neobsahuje sodium lauryl sulfát - SLS a sodium sacharin.

Recenze Splat Biomed Well Gum