Splat Biomed Propoline zubní pasta pro ochranu dásní s esenciálními oleji

2×
Splat Biomed Propoline zubní pasta pro ochranu dásní s esenciálními oleji
Splat Biomed Propoline zubní pasta pro ochranu dásní s esenciálními oleji
100 g
80

Kód: SPT02043 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 8. 3. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 7. 3. 2021

Popis produktu Splat Biomed Propoline

Zubní pasta Splat Biomed Propoline neobsahuje fluoridy a posiluje zuby přirozenou cestou. Je vhodná zejména pro citlivé zuby a dásně.

Vlastnosti:

  • osvěžuje dech
  • snižuje citlivost zubů
  • zaručuje šetrnost k zubům i dásním

Složení:

  • neobsahuje fluoridy
  • veganský produkt

Jak používat:
Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle.

O značce Splat

Značka ústní hygieny Splat má sídlo v lotyšské Rize a je na trhu již 15 let. Zubní pasty Splat obsahují vysoce účinné přírodní látky, esenciální oleje a výtažky z rostlin. Díky tomu dokonale pečují o zdraví a krásu zubů.
Každý výrobek, který je vytvořený v laboratořích Splat, je zaměřen na skutečně efektivní řešení problémů v péči o ústní dutinu. Společnost Splat spolupracuje s předními zubními lékaři a odborníky po celém světě, díky čemuž je garantována co nejvyšší efektivita každého výrobku.
Výsledkem jsou inovativní produkty zubní hygieny, jejichž vysoká účinnost je potvrzena rozsáhlými klinickými studiemi v Rusku, EU a Japonsku. Produkty zubní hygieny Splat obsahují speciální bioaktivní látky, které zajišťují vysokou účinnost a maximální hygienu dutiny ústní.
Žádný výrobek Splat neobsahuje syntetická antiseptika, triclosan ani chlorhexidin. Žádný výrobek Splat určený dětem neobsahuje sodium lauryl sulfát - SLS a sodium sacharin.

Recenze Splat Biomed Propoline2