90sekundová cesta k dokonalé pleti

Máte rádi pleťové masky, ale nemáte čas ani trpělivost si je aplikovat? Vyzkoušejte UFO - naprostý průlom v péči o pleť, který uvedla na trh revoluční značka Foreo. Díky kombinaci několika inovativních technologií UFO dokáže 20minutovou péči zkrátit na pouhých 90 sekund! Urychluje působení masky na vaši pleť a vy uvidíte výsledky už za pár dní. Tak si pospěšte, prvních 100 zákazníků dostane pleťové masky jako dárek!

Předobjednejte si UFO a získejte 4 sady po 7 aktivovaných maskách UFO zdarma

Buďte mezi prvními, kdo UFO vyzkouší! Stačí vyplnit své kontaktní údaje ve formuláři níže a my vám dáme vědět hned, jak k nám UFO dorazí. Pospěšte si! Po omezenou dobu získáte s každou předobjednávkou UFO dárek: 4 sady po 7 aktivovaných maskách UFO na den a noc v hodnotě 1010 Kč! Složení každé luxusní masky se kombinuje s jedinečným programem UFO navrženým tak, aby pokožce zajistil výživu a revitalizaci od rána do noci. Tak neváhejte!

Jak funguje FOREO UFO?

Tato nadpozemská kosmetická pomůcka FOREO UFO je kombinací světelné LED terapie, kryoterapie, termoterapie a T-Sonic pulzace pro okamžité prostoupení aktivních složek z obličejové masky hlouběji do pokožky. Díky těmto kosmetickým metodám zajistí pleti efektivní a rychlou výživu. FOREO UFO umí nejen spolehlivě nahradit kosmetičku, ale také komunikovat s chytrými telefony. Přes aplikaci FOREO pro iOS a Android můžete ovládat intenzitu světla a pulzace a řídit ohřev i chlazení. 

Foreo Ufo

Chci poslat informační e-mail, jakmile bude Foreo UFO na skladě.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kontaktní údaje

​Odesláním společnost Notino s.r.o. zpracuje Vaše údaje za účelem vyhodnocení soutěže včetně uveřejnění výherců na základě Vašeho souhlasu. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​

Menu