Hlasujte pro nejpřitažlivější parfém Česka a vyhrajte balík kosmetiky na míru na celý rok v hodnotě 30 000 Kč

Nejromantičtější den v roce se blíží. Zkraťte si čekání a zapojte se do naší velké voňavé ankety a možná právě vy vyhrajete první cenu…

Buďte jedním z těch, kteří rozhodnou ve volbě toho nepřitažlivějšího parfému Česka a vyhrajte balík kosmetiky v hodnotě 30 000 Kč, který vám vydrží celý rok a který sestavíme přímo pro vás na míru!

Naši beauty konzultanti vyberou tu nejlepší péči pro váš typ pleti, vlasů a pokožky, stejně jako vůně a další kosmetické vychytávky, které se vám během roku budou určitě hodit a na které byste možná sami zapomněli!

Na Valentýna tak dostanete ten nejkrásnější dárek a tím je péče o sebe. Chceme, abyste se cítili krásní po celý rok!

Hlasujte, buďte u toho a vyhrajte!

Snadnější už to být nemůže. Stačí hlasovat v anketě o nejpřitažlivější vůni Česka níže, vyplňte příslušné údaje a budete automaticky zařazeni do slosování. Po skončení soutěže 14. 2. vylosujeme tři výherce. Užším výběrem pro Česko prošlo šest pánských a šest dámských vůní a v my jsme moc zvědaví, která z nich vyhraje ve své kategorii!

Co můžete vyhrát?

  1. místo: balík kosmetiky na celý rok v hodnotě 30 000 Kč
  2. místo: balík kosmetiky na měsíc
  3. místo: voucher na 1 000 Kč

Pravidla soutěže:

  • V odpovědním formuláři zatrhněte jeden pánský a jeden dámský parfém, pro který chcete hlasovat.
  • Vyplňte další povinné údaje.
  • Po skončení soutěže budou vylosováni tři výherci, kteří obdrží ceny. Soutěž probíhá v termínu od 29. 1. 2018 do 13. 2. 2018 včetně. Vyhlášení proběhne 14. 12. 2018.
  • 1. místo: Kosmetický balíček v hodnotě 30 000 Kč sestavený na míru vašim potřebám. Naši odborníci vám poradí s kompletní péčí o tělo a sestaví péči přímo pro víš typ
  • 2. místo: Kosmetický balíček na měsíc

Soutěžní anketa

Jaká je podle vás nejpřitažlivější dámská vůně?

Jaká je podle vás nejvíc sexy pánská vůně?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kontaktní údaje


Menu