Soutěž - Vy za to stojíte


Vždy jste snila o krásných šatech od známe návrhářky, díky kterým byste se zaručeně stala hvězdou každé události? Přestaňte pouze snít a pojďte si svůj sen splnit s námi. Společně s L'ORÉAL PARIS, jsme si pro vás připravili skvělou soutěž o úžasné ceny! Nakupte na notino.cz alespoň za 249 Kč a získejte tak šanci vyhrát večerní šaty šité na míru od Kateřiny Geislerové nebo jednu z dalších hodnotných cen.

Vybírat si můžete například ze skvělé akční nabídky parfémů za nejnižší ceny nebo z luxusní kosmetické akce. Tak neváhejte a splňte si svůj sen! .


 Co můžete vyhrát?

 • večerní šaty šité na míru od známé české návrhářky Kateřiny Geislerové
 • 5x luxusní peněženku Max Mara

 

 

Výherci soutěže

Hlavní cenu, večerní šaty šité na míru od známé české návrhářky Kateřiny Geislerové, získává: 

 • Monika Cerhová, Sedlčánky 

5x luxusní peněženku Max Mara obdrží:

 • Michaela Grygarová, Opava 5
 • Michaela Gottvaldová, Brno
 • Marcela Tomášková, Ostrava - Radvanice
 • Petra Kočendová, Tupesy
 • Petra Nováková, Přelouč

Všem výhercům srdečně gratulujeme!

Pravidla soutěže

 • Pravidla soutěže Vy za to stojíte, dále jen soutěž, pořádá společnost Notino s.r.o., se sídlem Londýnské náměstí 881/6, 180 00 Brno Karlín, IČ: 27609057, dále jen notino.cz. Soutěže se může zúčastnit každý, kdo zakoupí v internetovém obchodě notino.cz (www.notino.cz) jakékoliv produkty ve výši minimálně 249 Kč v jedné zakázce v období, kdy soutěž probíhá, tedy od 16. 12. do 22. 12. 2013 včetně. Soutěže se nemohou účastnit zaměstnanci notino.cz ani jejich rodinní příslušníci.
 • Principem soutěže je zakoupit během soutěžních dnů jakékoliv výrobky od notino.cz a celková hodnota zakázky musí dosáhnout minimálně 249 Kč. Mezi soutěžní nákupy jsou započítávány internetové objednávky z eshopu, telefonické objednávky a také přímý nákup v našich odběrných místech. Objednávka musí být založená v soutěžním období, tedy od 16. 12. do 22. 12. 2013 včetně. Stornované a nevyzvednuté objednávky nebudou do soutěže zařazeny.
 • Soutěž probíhá ve dnech 16. 12. - 22. 12. 2013. Losování cen proběhne do 15. 1. 2014. Vylosovaná bude hlavní cena, kterou jsou večerní šaty šité na míru od známé české návrhářky Kateřiny Geislerové (bude nutné absolvovat několik zkoušek v Praze v módním salónu návrhářky). Dalšími cenami je 5 peněženek značky Max Mara. Výherci budou informování na kontaktní údaje, které budou uvedeny v kontaktním formuláři objednávky zboží.
 • Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s těmito pravidly a poskytuje společnosti notino.cz dobrovolně souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které budou získány v rámci soutěže, pro účely organizace soutěže. Souhlas je možné kdykoliv písemně odvolat na adrese sídla notino.cz, odvolání souhlasu však může mít za následek nemožnost předání případné výhry. Soutěžící má právo na přístup k osobním údajům, požádat o vysvětlení a případně odstranění vzniklého stavu, zejména provedení opravy, doplnění či likvidaci jeho údajů a další práva uvedená v z. č. 101/2000 Sb. (o ochraně osobních údajů).
 • notino.cz nenese odpovědnost za jakoukoliv technickou chybu při zpracování údajů zadaných soutěžícími a má právo konečného rozhodnutí ve všech záležitostech soutěže (vč. jejího přerušení či ukončení). Notino.cz je oprávněn kdykoliv změnit tato pravidla, a to zveřejněním změny na www.notino.cz. Tato pravidla jsou platná a účinná od 15. 12. 2013.