Přejít na hlavní obsah

Souletto bytové vůně a difuzéry

Souletto pochází z Nizozemska. Kde jinde než v zemi plné květin mohla vzniknout myšlenka tvořit nekonvenční vůně pro ty z vás, kteří hledají kvalitní bytové svíčky, difuzéry a další produkty. Takové, které nevtíravým, a přesto originálním způsobem provoní celý váš domov.

Floramania

JABLKO   |   MAGNÓLIE   |   CEDR

Floramania je vůní na pomezí sladkých a orientálních tónů. Šťavnaté jablko voní svěže, magnolie s jasmínem sladce. Zemitý vetiver s cedrem zastupují podkresové tóny, díky kterým je Floramania příjemně komplexní vůní.
 
Svou oblíbenou vůni si můžete dopřát nejen ve formě svíčky nebo aroma difuzéru. Stejně intenzivně voní i krémy na ruce, tekutá mýdla nebo esteticky promyšlené vůně do auta.
 
Všechny produkty vonící jako Floramania najdete tady.

Reminiscence

JABLKO   |   KONVALINKA   |   PIŽMO

Relaxační vůně, tak bychom popsali kombinaci svěžího jablka, uklidňující levandule a sladké konvalinky. Ani v této vůni nechybí uzemňující tóny, o které se stará jedna z nejoblíbenějších  parfumérských ingrediencí –⁠ pižmo.

Reminiscence aromatickým rituálem, který vám pomůže shodit ze sebe stres každodenního života. Stane se vůní vašeho domova. Takovou, na kterou se každý den těšíte a se kterou se dokážete plně ztotožnit.

 
Všechny produkty vonící jako Reminiscense najdete tady.

ORIENTALISM

KŮŽE   |   PAČULI   |   TONKA FAZOLE

Láká vás autentická atmosféra Dálného východu? Vůně Orientalism propojuje tři velmi specifické ingredience. Živočišné aroma kůže, divokost růže a ambru, díky které má vůně hloubku a také patřičnou sílu. V závěru ucítíte i některá známá koření společně s exotickým pačuli.

Hodí se do interiérů plného dřeva, koberců a kožených doplňků nebo nábytku. Orientalism voní skvěle po celý rok, ale nejvíc jí sluší chladnější období, ve kterých dokáže domov příjemně prohřát.

 
Všechny produkty vonící jako Orientalism najdete tady.