Přejít na hlavní obsah
SONNENTOR Štestí je® můj šálek čaje dárková čajová kazeta
SONNENTOR Štestí je® můj šálek čaje dárková čajová kazeta
Produkt má certifikaci o bio kvalitě.
Bio
Typ sadydárková sada
Alergenyneobsahuje alergeny
Alergeny – obsahuje stopyneobsahuje stopy alergenů
Specifika a omezeníbio

Hledáte něco, co vaše nejbližší zaručeně potěší a udělá jim radost? Obdarujte je dárkovou kazetou skvělých čajů, které zahřejí na těle i na duši.

Zklidnit mysl bio (bylinná směs) - méně mnohdy znamená více! Bylinná směs se zeleným ovsem, kopřivou, kardamomem vám pomůže štěstí naleznout i v maličkostech. Sladce kořeněná chuť se hodí k lehkým salátům a zeleninovým polévkám.

Otevřít oči dokořán bio (bylinná směs s kořením) - s touto neobyčejnou čajovou směsí s maté, kurkumou a růžovým pepřem můžete soustředně proplout novým dnem a mít tak oči dokořán. Skvěle ladí s vydatnými pokrmy, sýry a pořádnou snídaní. Carpe diem!

Mít přátele bio (bylinná směs s kořením) - výjimečná směs pro výjimečné lidi. Čaj s tulsi neboli bazalkou posvátnou, arónií a nasládlým listem ostružiníku perfektně ladí se svačinkami, koláči a ovocnými dezerty. Skvělý nápoj pro příjemné chvíle s přáteli.

Naplnit své sny bio (kořeněná směs) - zapalte oheň života! Nechte se inspirovat touto kořeněnou směsí kurkumy, skořice, šafránu a vydejte se vstříc svým životním výzvám. Nasládlá a kořeněná chuť se dobře kombinuje s exotickými polévkami a kari. Obsahuje lékořici – osoby s vysokým krevním tlakem by se měly vyvarovat nadměrné spotřeby.

Způsob přípravy/užití (dávkování):

  • Počet sáčků: 1
  • Zalijte vroucí vodou o objemu 250 ml.
  • Louhujte 5-10 min.

SONNENTORŠtestí je® můj šálek čaje dárková čajová kazeta

406

Více než 5 ks skladem | 406,00 / 1 ks, vč. DPH | Kód: SNR01984

Zklidnit mysl v BIO kvalitě + Otevřít oči dokořán v BIO kvalitě + Mít přátele v BIO kvalitě + Naplnit své sny v BIO kvalitě

1
Večerní doručení Brno
pondělí 27. 5. 2024
Osobní odběr
Již zítra neděle 26. 5. 2024