Somatoline Tummy and Hipszeštíhlující krém na břicho a boky

Somatoline Tummy and Hips zeštíhlující krém na břicho a boky
Somatoline Tummy and Hips zeštíhlující krém na břicho a boky
250 ml

Kód: SMA1262 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Somatoline Tummy and Hips
Vlastnosti

Zeštíhlující krém Tummy and Hips ADVANCE 1™ Treatment z portfolia renomované značky produktů pro zeštíhlení a tvarování Somatoline Cosmetic® redukuje tukové zásoby v oblasti břicha a boků.

Krém na břicho a boky Somatoline Tummy and Hips zeštíhlí v pouhých 4 týdnech až o 4 centimetry. Podporuje redukci lokalizovaných tukových zásob, díky postupnému uvolňování aktivních látek umožňuje intenzivní, prodloužený zeštíhlující efekt a pomáhá bojovat proti opětovnému nadměrnému ukládání tuku na bocích a břichu.

Maximální účinnost zajišťuje inovativní komplex aktivních zeštíhlujících látek, obohacený o fytoderivát pomáhající spalovat tuky a speciální molekuly ještě zvyšující účinnost lipolyticky aktivních ingrediencí.

Vlastnosti:

  • zeštíhluje a podporuje odbourávání, spalování tuku
  • redukuje lokální tukové zásoby
  • bojuje proti opětovnému ukládání

Složení:

  • ReduxAdvance-complex™

Jak aplikovat:
1× denně po dobu 4 týdnů nanášejte štědré množství přípravku lokálně na pokožku v oblasti břicha a boků. Vmasírujte kruhovými pohyby do úplného vstřebání.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Somatoline

Značka Somatoline je zárukou kvality a spolehlivosti v oblasti hubnutí a tvarování těla. Využívá nejnovější poznatky a inovativní technologie, které zajišťují značce jedinečnost a maximální spolehlivost s dobře viditelnými výsledky.

Existuje důvod, proč je kosmetika Somatoline známá a tolik vyhledávaná svými zákazníky a ten důvod je ten, že to funguje! Jednotlivé přípravky pomáhají ženám být štíhlé a mužům vytvarovat jejich těla do požadovaného vzhledu.

Každý přípravek je výsledkem přesného vědeckého výzkumu a klinických testů provedených odborníky. Pokud potřebujete vytvarovat vaši postavu do plavek nebo do krásných šatů, neváhejte a pořiďte si přípravky od značky Somatoline!

Recenze Somatoline Tummy and Hips