Somatoline Homme Nuit 10zeštíhlující krém na břicho a boky pro muže

Somatoline Homme Nuit 10 zeštíhlující krém na břicho a boky pro muže
Somatoline Homme Nuit 10 zeštíhlující krém na břicho a boky pro muže
150 ml

Kód: SMA1256 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Somatoline Homme Nuit 10
Vlastnosti

Zeštíhlující krém na břicho a boky pro muže Homme Nuit 10  Tummy and Abdomen Intensive Night 10™ Treatment z portfolia renomované značky produktů pro zeštíhlení a tvarování Somatoline Cosmetic® působí proti typicky mužským tukovým zásobám.

Intenzivní noční péče Somatoline Homme Nuit 10 pomáhá zbavit se tukových zásob v oblasti břicha a pasu, kde se tuk nejčastěji ukládá mužům. Obvod těchto partií dokáže již za 10 nocí redukovat až o 2 centimetry.

Vlastnosti:

  • zeštíhluje a podporuje odbourávání tuku
  • redukuje lokální tukové zásoby
  • podporuje mikrocirkulaci
  • dodává pocit síly a pohody

Složení:

  • MenRedux10-complex™™ – zeštíhluje
  • intenzivní, svěží parfém – dodává pocit síly a pohody

Jak aplikovat:
Večer před spaním po dobu 10 dnů nanášejte štědré množství přípravku lokálně na pokožku v partiích, které chcete zeštíhlit. Vmasírujte kruhovými pohyby do úplného vstřebání.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Somatoline

Značka Somatoline je zárukou kvality a spolehlivosti v oblasti hubnutí a tvarování těla. Využívá nejnovější poznatky a inovativní technologie, které zajišťují značce jedinečnost a maximální spolehlivost s dobře viditelnými výsledky.

Existuje důvod, proč je kosmetika Somatoline známá a tolik vyhledávaná svými zákazníky a ten důvod je ten, že to funguje! Jednotlivé přípravky pomáhají ženám být štíhlé a mužům vytvarovat jejich těla do požadovaného vzhledu.

Každý přípravek je výsledkem přesného vědeckého výzkumu a klinických testů provedených odborníky. Pokud potřebujete vytvarovat vaši postavu do plavek nebo do krásných šatů, neváhejte a pořiďte si přípravky od značky Somatoline!

Recenze Somatoline Homme Nuit 10