s.Oliver Soulmatetoaletní voda pro ženy

s.Oliver Soulmate toaletní voda pro ženy
s.Oliver Soulmate toaletní voda pro ženy
50 ml
749

Kód: SOL01319 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 26. 2. 2020
Osobní odběr
Již zítra středa 26. 2. 2020
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému s.Oliver Soulmate
Složení

Je jako intimní setkání dvou lidí, kteří si dokonale rozumějí. Toaletní voda s.Oliver Soulmate Women reprezentuje harmonii a pocit štěstí z takového okamžiku.

  • jemná, svěží vůně
  • intimní a odpočinková
  • svěží a květinová, ideální do teplejších dní

Složení vůně
Slunečné tóny mandarinky a červených bobulí se mísí s něžností heliotropu. Frézie a pivoňka přidávají delikátní ženskost. Nadýchané bílé pižmo spolu s bavlníkovým květem vás s láskou obejme a sladký polibek fazole tonky vám dodá smyslný pocit.

Příběh vůně
Soulmate je vůně porozumění a harmonie. Je inspirována setkáním dvou blízkých lidí, kteří o sobě vědí všechno a navzájem se doplňují. Svěží ovocné tóny se ve vůni setkávají s hebkým bavlníkem, a tím spojují dvě kontrastní složky v jeden soulad.

Složení

Hlava
červené bobule, mandarinka
Srdce
frézie, pivoňka, otočník
Základ
tonka fazole, bavlna, bílé pižmo
Druh vůně
orientální, květinová

O značce s.Oliver

Společnost s. Oliver byla založena v roce 1969 v Německu. Značka s.Oliver nabízí celou řadu výrobků, mezi kterými najdete dámské i panské oblečeni, plavky, kabelky, boty, bižuterii, sluneční brýle, opasky a v neposlední řade také jedinečné vůně.

Mezi zajímavosti značky s.Oliver patří, že podporuje několik charitativních organizací. Každá kolekce vůní s.Oliver obsahuje vždy variantu pro ženy i pro muže, proto může být dokonalou volbou pro manželské nebo milenecké páry. Jemné vůně se vyznačují elegancí, svěžestí a dlouhou výdrží.

Značka s.Oliver je zárukou dobrého vkusu a kvality jak v oblékání, tak v doplňcích i v originálních a příjemně laděných vůních. Vyzkoušejte moderní vůně s.Oliver, které si rozhodně oblíbíte!

Recenze s.Oliver Soulmate