Soin Royal

Česká společnost Soin Royal se specializuje na výrobu luxusní přírodní kosmetiky. Vyznává tyto tři základní hodnoty: otevřenost, poctivost a důvěru. Jejím cílem je nabízet svým zákazníkům takové přípravky, které nejen účinně řeší již existující kožní obtíže, ale i pomáhají předcházet jejich vzniku.

Pro všechny jedince toužící po zdravé a mladě vypadající pleti Soin Royal navrhla rovněž speciální dvoukrokový program. Ten sestává z aplikace Univerzálního čistícího gelu (eliminuje bakterie, viry i plísně) a Intenzivního regeneračního krému (zajistí vyživení a hydrataci). Bojujete-li s akné, ekzémem či lupénkou, rozhodně ho vyzkoušejte – budete příjemně překvapeni.

Masti, mýdla, revitalizující lázně… Soin Royal obsahují jen ty nejvybranější ingredience včetně částic zlata a stříbra. Samostatnou zmínku si zaslouží také exktrakt z konopí, známého svou velkou léčivou silou. Není bez zajímavosti, že vybrané preparáty Soin Royal si mimo jiné oblíbili i mnozí sportovci, kteří je používají například k tlumení bolestí svalů a kloubů.

Kosmetika Soin Royal je dermatologicky testovaná (nikoliv však na zvířatech), neparfémována a prostá parabenů. Díky tomu bývá často doporučována alergikům. Její koupí navíc podpoříte Nadaci Taťány Kuchařové - Krása pomoci, která se snaží usnadnit a zpříjemnit život seniorům.

Značka Soin Royal jistě zaujme všechny jedince, kteří trpí různými problémy s pokožkou, chtějí nepřímo přispět na dobrou věc, shánějí kvalitní produkty za rozumnou cenu.

celý text skrýt text

V tuto chvíli bohužel nemáme dostupné žádné produkty značky Soin Royal.