Snadná reklamace

Záruka a reklamace

I když je procento reklamací mizivé, je dobré vědět, že u nás máte stejnou záruku jako v kamenném obchodě. Je v našem zájmu všechny reklamace řešit co nejrychleji, takže se nemusíte bát, že byste na vyřízení čekali déle než je nutné (zpravidla je vše vyřešeno do několika dnů).

Záruka začíná běžet dnem převzetí výrobku spotřebitelem. Na zboží je poskytována záruka 24 měsíců stejně jako v kamenném obchodě. Prodejce odpovídá za všechny vady výrobku, které má zboží při převzetí kupujícím nebo které se objeví v průběhu záruční doby. Nevztahuje se pak na vady způsobené nešetrným zacházením nebo mechanickým poškozením. Reklamaci je možné uplatnit poštou i osobně.

Osobní předání výrobku k reklamaci

Vámi zakoupené zboží můžete předat k reklamaci v Brně, v Praze a v Ostravě na níže uvedených adresách. Reklamační formulář s Vámi rádi vyplní naši pracovníci přímo na pobočce .

Brno: OC Letmo, notino.cz, Nádražní 2a, 602 00 Brno
Praha: Na Florenci 2116/15, Nové Město, Praha 1 a Nákupní 389/3102 00 Praha 10 – Štěrboholy
Ostrava: 28. října 301, 709 00 Ostrava

Tip: bližší informace o tom, kde sídlíme, naleznete zde

Poté bude Vámi reklamované zboží postoupeno k posouzení a v případě uznání reklamace Vám bude zboží vyměněno, nebo Vám budou vráceny peníze. Sami si můžete vybrat.

Doručení poštou

V případě, že budete zakoupené zboží zasílat k reklamaci poštou, případně jinou doručovací službou, zašlete tuto zásilku na adresu: 

Reklamace notino.cz
Stará pošta - VGP park - hala II
664 61 - Rajhrad 

Do zásilky přiložte průvodní dopis, který naleznete zde.

V případě uznání reklamace, Vám budou náklady na dopravu spojené s reklamací výrobku vráceny na základě zaslaného potvrzení. Reklamovaný výrobek není nutné adresovat konkrétnímu pracovníkovi.

V žádném případě nezasílejte reklamované zboží na dobírku. Takové zásilky nebudeme přebírat.

Berte, prosím, na vědomí, že použité kosmetické přípravky bez zjevné závady není možné z hygienických důvodů vracet. Děkujeme za pochopení.

Odstoupení od smlouvy

V případě, že chcete odstoupit od smlouvy, můžete využít tento formulář.

Chcete se na něco zeptat? Napište nám.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


notino sady vanoce

Menu

volejte 530 514 014