Smývatelné barvy na vlasy

Odbarvovače na vlasy
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Oxidační krémy
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Přelivy na vlasy
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Smývatelné barvy na vlasy
Spreje na odrosty
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Tónovací šampony
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Odstraňovače barvy
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Máte vybráno
  • Hodnocení 1*
Filtr
Hodnocení
  •   12
  •   27
  •   6
  •   1
  •   2
Nejprodávanější

Nebojte se experimentovat se smývacími barvami na vlasy

Čekají vás důležité akce a chcete alespoň na pár týdnů zvýraznit barvu svých vlasů? Stačí vsadit na profesionální péči v podobě smývatelných barev na vlasy. Můžete tak sjednotit barvu vlasů a podtrhnout jejich přirozený tón nebo změnit odstín a vyzkoušet si něco zcela jiného.

Stejně dobře vám vymývací barva na vlasy může pomoci při zakrývání šedin a dobarvování odrostů. Při používání smývatelné barvy na vlasy se nemusíte bát neslušivého odstínu, kterého byste se dlouho zbavovali. Pigmenty těchto barev se z vlasů lehce vymývají, a tak můžete často experimentovat a objevovat nové a nové barevné odstíny a kombinace.

Druhy vymývatelných barev na vlasy

Vyživující tónovací maska na vlasy, šamponová barva na vlasy nebo barevný sprej na šediny? Možností máte celou řadu:

Barevná maska na vlasy

Hledáte barvení a péči o vlasy v jenom kroku? Pak pro vás barvící maska na vlasy bude tou nejlepší volbou! Vlasům dodá výživu a lesk a zvýrazní jejich barvu. Především na světlých vlasech pak umí barvená maska na vlasy vytvořit výrazné barevné efekty. A pokud se s tím správným odstínem netrefíte, nemusíte se bát, po několika umytích barvu snadno vymyjete.

Barevný šampon na vlasy

Barvící šampon na vlasy je klasikou mezi vymývacími barvami. Stačí ho vmasírovat do vlhkých vlasů a po několika minutách opláchnout. Zvolit si můžete tónovací barvící šampon na šedivé vlasy i velmi výrazné odstíny.

Barevný sprej na vlasy

Nastříkat, nechat zaschnout a jít. Takto jednoduché je barvení s barvou na vlasy ve spreji. Perfektně se hodí, když chcete vlasy ozvláštnit výraznou barvou pro speciální příležitost a poté ji snadno vymýt. Existují ale i barvící spreje na vlasy, které přirozeně zakrývají šediny nebo řídká místa ve vlasech.

Řasenka na vlasy

Rychle a efektně zakryje odrosty či šediny. Řasenky na vlasy působí přirozeně a snadno je vymyjete již po prvním mytí šamponem.

Barvící pěna na vlasy

Zvýrazní vaši přirozenou barvu, zakryje šediny, a navíc často i vlasy zafixuje do požadovaného tvaru. Barevná pěna na vlasy představuje jednoduchý způsob barvení, který zvládne každý.

Připravte se na barvení vlasů:

Ani u smývatelných barev na vlasy nezapomínejte na případné alergické reakce na barvu. Postupujte vždy podle návodu a před samotným barvením vlasů aplikujte malé množství barvy nejlépe pokožku za uchem a vyčkejte ideálně 48 hodin. 

Nezapomínejte ani na praktické pomůcky, které vám mohou zjednodušit celé barvení vlasů: starý ručník nebo košili na zakrytí ramen, ochranné rukavice (pokud nejsou součástí balení) a jakýkoliv denní nebo hydratační krém na pokožku v okolí vlasů.

Nebojte se experimentovat a objevte kouzlo vymývacích barev na vlasy i vy. Zkuste třeba úžasné barvící masky Maria Nila s velkým množstvím barevných odstínů!

Jaké barvy na vlasy zrovna letí? To zjistíte v našem článku Trendy barvy na vlasy 2020!