Smells Like Spells Essential Oil Tea Tree esenciální vonný olej

Smells Like Spells Essential Oil Tea Tree esenciální vonný olej
Smells Like Spells Essential Oil Tea Tree esenciální vonný olej
Nové
5 ml
240

Kód: SML02246 | 3 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Smells Like Spells Essential Oil Tea Tree
Složení

Vůně vašeho domova se může měnit tak často, jak jen budete chtít. Vonný olej Smells Like Spells Essential Oil Tea Tree je k tomuto jako stvořený. Stačí jen pár kapek a okouzlující jemné aroma, které se začne uvolňovat, provoní každou místnost a pohladí vaše smysly.

Vlastnosti:

  • chytrý a elegantní způsob, jak si provonět domov
  • svěží vůně
  • bylinné aroma

Složení:

  • s obsahem esenciálních olejů
  • složení v organické kvalitě

Jak používat:
Olej dávkujte podle požadované intenzity vůně, jaké chcete v místnosti dosáhnout. Teplota, míra větrání i místo, odkud necháte olej vonět, ovlivňuje dobu trvání, po kterou se aroma bude uvolňovat. Postupujte dle přiloženého návodu.

Důležitá upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Může vyvolat senzibilizaci při styku s kůží. Zabraňte styku s očima.

Celý text

Složení

Složení
tea tree
Druh bytové vůně
bylinná, svěží

O značce Smells Like Spells

Nechte do svého života vstoupit kapku magie. Smells Like Spells, to jsou originální, ručně vyráběné vonné svíčky a aroma difuzéry, které v sobě pojí lidovou moudrost s nejnovějšími postupy moderního parfémářství.

Litevská značka dbá na to, aby její produkty působily něžně a elegantně. I to je důvodem, proč jsou aroma difuzéry a svíčky Smells Like Spells vyrobeny pouze z čistě přírodních surovin. Dřevo, len nebo sójový vosk zde hrají hlavní roli. Produkty mají navíc vždy unikátní vůni vytvořenou v souladu s tradiční aromaterapií, která využívá pozitivních účinků bylinek či koření. A díky svému magickému charakteru navíc dodají vašemu každodennímu životu nevšední kouzlo.

Všechny svíčky i aroma difuzéry Smells Like Spells jsou pojmenovány po postavách ze severské mytologie. Ta je tradičně spojována s jedinečnou spirituální silou, a pomůže vám tak do života přilákat to, co zrovna potřebujete. A pak že kouzla neexistují.

Recenze Smells Like Spells Essential Oil Tea Tree