Sladké parfémy

Od nejlevnějších

Zahalte se do opojné vůně a okouzlete své okolí sladkým parfémem, ve kterém se snoubí smyslnost s elegancí. Ať už jste příznivcem výrazných gurmánských tónů nebo delikátních ovocných akordů, na notino.cz si vybere opravdu každý!

Sladké parfémy vznikly jako podkategorie těžších orientálních vůní a v jejich složení najdeme opravdové delikatesy, jako je cukrová vata, vanilka, karamel, nugát, maliny nebo třeba šlehačka.

Sladké parfémy pro ženy i pro muže jsou vhodné k nošení po celý rok, skvěle se hodí také ke zvláštním příležitostem. Stačí jen zvolit ten správný koktejl ingrediencí. Do studeného zimního počasí sáhněte po kombinaci gurmánských tónů s kořeněnými či dřevitými akordy. Tyto sladce vonící parfémy vás příjemně zahřejí a přinesou pocit komfortu. Na jaro a léto si naopak vyberte lehčí variantu sladké vůně v kombinaci se svěžími citrusy, které vás v mžiku přenesou na prosluněnou exotickou dovolenou.

Objevte všechny sladké vůně parfémů na notino.cz! U nás najdete ty nejlepší sladké parfémy pro muže, mladé dívky i sladké dámské parfémy se špetkou pikantnosti. Vyberte si ten svůj!