Sisley Phyto-Sourcils Design tužka na obočí 3 v 1

Sisley Phyto-Sourcils Design tužka na obočí 3 v 1
Sisley Phyto-Sourcils Design tužka na obočí 3 v 1
odstín 1 Cappuccino 2 x 0.2 g
1 025

Kód: SIS0681 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Sisley Phyto-Sourcils Design

Tři produkty v podobě jediného – to je unikátní tužka na obočí Sisley Phyto Sourcils Design. Umožní vám mít kartáček na obočí, tužku i rozjasňovač stále při ruce a věnovat svému obočí takovou péči, jakou si zaslouží.

Vlastnosti:

  • tuha vykreslí dokonalý tvar přesně podle vašich představ
  • kartáček obočí učeše a uhladí
  • rozjasňovač pod obočí rozzáří váš pohled a dodá líčení profesionální vzhled

Složení:

  • akáciový vosk – dodává obočí potřebnou výživu 
  • kaméliový olej – pečují o obočí i pleť

Jak aplikovat:
Vyčešte obočí kartáčkem směrem vzhůru. Prostor mezi chloupky vyplňte tužkou krátkými tahy a vykreslete požadovaný tvar. Líčení zakončete nanesením rozjasňovače těsně pod oblouk obočí.

O značce Sisley

Značka Sisley byla založena v roce 1976 ve francouzské oblasti Blois, kde probíhá výroba dodnes. Jejím zakladatelem byl hrabě Hubert d’Ornano, který patřil mezi významné objevitele spousty rostlinných druhů po celém světě.

Unikátnost výrobků této značky spočívá ve využívání esenciálních olejů obohacených o přírodní ingredience. Sisley tak zaručuje kosmetiku, která pleť i pokožku chrání a zároveň vyživuje. Důležitou součástí portfolia značky jsou také parfémované a toaletní vody, které vycházejí z nadčasové elegance a nejsou chemicky upravené.

V současnosti působí společnost Sisley v 80 krajinách světa a je jedním z největších producentů luxusních vůní a kosmetiky.

Recenze Sisley Phyto-Sourcils Design