SisleyAccessories štětec na make-up

 • Sisley Accessories štětec na make-up
 • Sisley Accessories štětec na make-up 1
   více

  Varianty Sisley Accessories

  • Sisley Accessories štětec na make-up (Foundation Brush)štětec na make-up 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   (Foundation Brush)
   Kód: SIS0492

   969 Kč

   Hlídat dostupnost

  Nahoru

  Popis kosmetiky Sisley Accessories

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Popis:

  Štětec na make-up Sisley je ideálním pomocníkem pro sjednocení pleti pomocí make-upu. Plochý a zkosený tvar umožní snadno rozetřít make-up po tvářích. Pleť je sjednocená. Pocit naproste hebkosti při dotyku s tváří je příjemným zážitkem spojeným s vaším líčením. Syntetická vlákna byly speciálně navrženy a vybrány tak, aby dokonale spojily pleť s make-upem v jeden celek. Štětce Sisley byly navrženy francouzským odborníkem ve výrobě štětců s tradicí od roku 1793.

  Vlastnosti:

  • jednoduchá aplikace
  • dokonale rovnoměrné nanášení
  • syntetická vlákna
  • jemné štětiny

  Jak používat:

  Make-up naneste na hřbet ruky a štětcem si naberte malé množství, které aplikujte lehkými dotyky na celý obličej. Nanášejte make-up do úplného vstřebání. Čistěte pomocí jemného mýdla nebo speciálního přípravku pro čištění štětců. Štětec nechte volně uschnout.

  Nahoru

  O značce Sisley

  Parfémy Sisley | Kosmetika Sisley, která je mnohdy označována celým jménem Sisley Paris pochází z rozkošné oblasti Blois, z které je tento unikátní výdobytek kosmetického světa produkován. Zakladatelem samotné značky Sisley se stal velevážený hrabě Hubert d´Ornano, který patřil mezi významné objevitele spousty rostlinných druhů po celém světě. Právě díky těmto znalostem se v roce 1976 odhodlal k založení společnosti Sisley, která se stala jedním z největších producentů luxusních parfémů a kosmetiky na světě. Přednost těchto výrobků spočívá především ve využívání esenciálních olejů, které jsou obohaceny o zcela přírodní ingredience různých rostlinných druhů. Produkty se snaží přinášet efektivní spojení mezi člověkem a přírodou.

  Nahoru

  Hodnocení Sisley Accessories

  Co si o Sisley Accessories myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší