Sisley Accessories štětec na make-up

Značka: Sisley

Varianty Sisley Accessories

 • Sisley Accessories štětec na make-up (Foundation Brush)štětec na make-up 

  Toto zboží není momentálně k dispozici.

  (Foundation Brush)
  Kód: SIS0492

  951 Kč

  Hlídat dostupnost

Nahoru

Popis kosmetiky Sisley Accessories

Hodnocení

Jednoduchost aplikace

Kosmetická kvalita

Spokojenost s výsledkem

Popis:

Štětec na make-up Sisley je ideálním pomocníkem pro sjednocení pleti pomocí make-upu. Plochý a zkosený tvar umožní snadno rozetřít make-up po tvářích. Pleť je sjednocená. Pocit naproste hebkosti při dotyku s tváří je příjemným zážitkem spojeným s vaším líčením. Syntetická vlákna byly speciálně navrženy a vybrány tak, aby dokonale spojily pleť s make-upem v jeden celek. Štětce Sisley byly navrženy francouzským odborníkem ve výrobě štětců s tradicí od roku 1793.

Vlastnosti:

 • jednoduchá aplikace
 • dokonale rovnoměrné nanášení
 • syntetická vlákna
 • jemné štětiny

Jak používat:

Make-up naneste na hřbet ruky a štětcem si naberte malé množství, které aplikujte lehkými dotyky na celý obličej. Nanášejte make-up do úplného vstřebání. Čistěte pomocí jemného mýdla nebo speciálního přípravku pro čištění štětců. Štětec nechte volně uschnout.

Nahoru

O značce Sisley

Parfémy Sisley | Kosmetika Sisley, která je mnohdy označována celým jménem Sisley Paris pochází z rozkošné oblasti Blois, z které je tento unikátní výdobytek kosmetického světa produkován. Zakladatelem samotné značky Sisley se stal velevážený hrabě Hubert d´Ornano, který patřil mezi významné objevitele spousty rostlinných druhů po celém světě. Právě díky těmto znalostem se v roce 1976 odhodlal k založení společnosti Sisley, která se stala jedním z největších producentů luxusních parfémů a kosmetiky na světě. Přednost těchto výrobků spočívá především ve využívání esenciálních olejů, které jsou obohaceny o zcela přírodní ingredience různých rostlinných druhů. Produkty se snaží přinášet efektivní spojení mezi člověkem a přírodou.

Nahoru

Hodnocení Sisley Accessories

Co si o Sisley Accessories myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Hodnocení *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepšínivea loreal 20%