SilverCare H2O náhradní hlavice pro zubní kartáček medium

Značka: SilverCare

Varianty SilverCare H2O

 • SilverCare H2O náhradní hlavice pro zubní kartáček medium (Spare Heads) 2 Ksnáhradní hlavice pro zubní kartáček medium 

  Toto zboží není momentálně k dispozici.

  (Spare Heads) 2 Ks
  Kód: SVC0880

Nahoru

Popis kosmetiky SilverCare H2O

Hodnocení

Jednoduchost aplikace

Kosmetická kvalita

Spokojenost s výsledkem

Popis:

Speciální náhradní hlavice jsou určeny pro jedinečné kartáčky SilverCare H2O. Důkladně a šetrně odstraňují zbytky jídel a zubní plak. Středně tvrdé štětinky jsou určeny pro všechny majitele normálně citlivých dásní, které při čištění nekrvácí. Zároveň je jemně masírují a tím je perfektně posilují. Každá hlavice SilverCare H2O je pokryta čistým stříbrem, které je známé pro své silné antibakteriální účinky. V kontaktu s vodou účinně bojuje proti vzniku a množení nežádoucích bakterií, které jsou příčinou vzniku zubních kazů, paradontózy a krvácení dásní. Zabraňuje také usazování bakterií mezi štětinkami. Hlavice vydrží v perfektním stavu 3 až 6 měsíců, podle toho, jak často si čistíte zuby. Velmi rychlým a jednoduchým způsobem ji vyměníte. V každém balení se nachází dvě náhradní hlavice SilverCare H2O.

Účinky:

 • určeny pro kartáčky SilverCare H2O
 • středně tvrdé štětinky
 • důkladně a šetrně odstraňují zubní plak, zbytky jídel
 • hlavice pokryty antibakteriálním stříbrem
 • zabraňují vzniku a množení bakterií v ústech i mezi štětinkami
 • bojuje proti vzniku zubních kazů, paradontózy, krvácení dásní
 • dlouhá výdrž - 3 až 6 měsíců
 • jednoduchá a rychlá výměna
 • 2 náhradní hlavice v každém balení

Nahoru

O značce SilverCare

Značka SilverCare patří do portfolia italské společnosti Piave, specializující se na výrobu a distribuci zubních kartáčků. Stojí za zmínku, že její zakladatel Spazzolificio Piave (který se narodil před více než 150-ti lety v Conegliano Veneto) se zabýval také tvorbou malířských štětců a klasických kartáčů. Dnes Piave zaměstnává 75 lidí a dodává na trh desítky prvotřídních produktů. Nejslavnější se však stála právě řada SilverCare.Tajemství úspěchu kartáčků SilverCare spočívá v tom, že jejich hlavice jsou pokryté čistým stříbrem. To má silné antibakteriální, respektive bakteriostatické účinky a pomáhá tak předcházet vzniku zubního kazu, paradentózy i jiných nepříjemných onemocnění. Velkou výhodou tohoto patentovaného řešení je rovněž skutečnost, že hlavici stačí vyměnit až poté, co se štětiny příliš opotřebují – škodlivé mikroorganismy se na ní totiž nemohou usazovat.Piave klade velký důraz na účinnost a bezpečnost. Všechny její kartáčky jsou analyzovaný a schvalovány Fakultou zubního lékařství Università degli Studi di Milano, přičemž zvláštní pozornost je věnována tvaru rukojeti, tuhosti štětin a koncovému zaoblení. Od roku 2008 navíc procházejí sterilizací (během balení).V nabídce SilverCare naleznete i zubní pasty, mezizubní kartáčky, dentální nit s fluorem a stříbrem, gel proti tvorbě zubního kamene a dentálního plaku a další pomůcky ústní hygieny. O jejich špičkových kvalitách nejlépe svědčí to, že je doporučuje celá řada stomatologů.Značka SilverCare jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí mít krásné a zdravé zuby, trpí krvácením z dásní či jinými obtížemi, shání kartáček navržený za účelem pohodlného čištění zubů s rovnátky.

 

Nahoru

Hodnocení SilverCare H2O

Co si o SilverCare H2O myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Hodnocení *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepšíparfums.cz mění jméno na notino