530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

SilverCare Interdental Care mezizubní kartáčky 6 ks

 • SilverCare Interdental Care mezizubní kartáčky 6 ks
   více

  Varianty SilverCare Interdental Care

  • SilverCare Interdental Care mezizubní kartáčky 6 ks Extra Large 1,6 mm Gray mezizubní kartáčky 6 ks 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   Extra Large 1,6 mm Gray
   Kód: SVC0891

  Nahoru

  Popis kosmetiky SilverCare Interdental Care

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Popis:

  Jedinečné balení mezizubních kartáčků SilverCare Accessories je určeno pro dokonalou zubní hygienu. Velmi jemný a tenký tvar 0,7 mm umožňuje důkladné čištění i těžce přístupných míst, jako jsou mezizubní prostory, okolí korunek a můstků. Jsou vhodné také pro všechny nositele ortodontických rovnátek. Perfektně bojují proti vzniku mezizubních kazů. Díky speciálně tvarovanému držadlu skvěle odstraňují zbytky jídel i mezi stoličkami. V balení se nachází šest skvělých mezizubních kartáčků SilverCare Accessories. Každý z nich je opatřen hygienickým pouzdrem.

  Účinky:

  • důkladně odstraňují zbytky jídel z mezizubních prostor
  • extra velký 1,6 mm
  • vhodné pro pacienty s ortodontickými rovnátky
  • zabraňují vzniku mezizubních kazů
  • šest kartáčků v balení

  Nahoru

  O značce SilverCare

  Značka SilverCare patří do portfolia italské společnosti Piave, specializující se na výrobu a distribuci zubních kartáčků. Stojí za zmínku, že její zakladatel Spazzolificio Piave (který se narodil před více než 150-ti lety v Conegliano Veneto) se zabýval také tvorbou malířských štětců a klasických kartáčů. Dnes Piave zaměstnává 75 lidí a dodává na trh desítky prvotřídních produktů. Nejslavnější se však stála právě řada SilverCare.Tajemství úspěchu kartáčků SilverCare spočívá v tom, že jejich hlavice jsou pokryté čistým stříbrem. To má silné antibakteriální, respektive bakteriostatické účinky a pomáhá tak předcházet vzniku zubního kazu, paradentózy i jiných nepříjemných onemocnění. Velkou výhodou tohoto patentovaného řešení je rovněž skutečnost, že hlavici stačí vyměnit až poté, co se štětiny příliš opotřebují – škodlivé mikroorganismy se na ní totiž nemohou usazovat.Piave klade velký důraz na účinnost a bezpečnost. Všechny její kartáčky jsou analyzovaný a schvalovány Fakultou zubního lékařství Università degli Studi di Milano, přičemž zvláštní pozornost je věnována tvaru rukojeti, tuhosti štětin a koncovému zaoblení. Od roku 2008 navíc procházejí sterilizací (během balení).V nabídce SilverCare naleznete i zubní pasty, mezizubní kartáčky, dentální nit s fluorem a stříbrem, gel proti tvorbě zubního kamene a dentálního plaku a další pomůcky ústní hygieny. O jejich špičkových kvalitách nejlépe svědčí to, že je doporučuje celá řada stomatologů.Značka SilverCare jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí mít krásné a zdravé zuby, trpí krvácením z dásní či jinými obtížemi, shání kartáček navržený za účelem pohodlného čištění zubů s rovnátky.

   

  Nahoru

  SilverCare Interdental Care recenze

  Co si o SilverCare Interdental Care myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení hodnocení produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​