SilverCareInterdental Care dentální nit s fluoridem a čistým stříbrem

   • SilverCare Interdental Care dentální nit s fluoridem a čistým stříbrem
     více

    Varianty SilverCare Interdental Care

    • SilverCare Interdental Care dentální nit s fluoridem a čistým stříbrem příchuť Fresh Mint 50 mdentální nit s fluoridem a čistým stříbrem 

     Toto zboží není momentálně k dispozici.

     příchuť Fresh Mint 50 m
     Kód: SVC0892

    Další produkty SilverCare Interdental Care

    Nahoru

    Popis kosmetiky SilverCare Interdental Care

    Hodnocení

    Jednoduchost aplikace

    Kosmetická kvalita

    Spokojenost s výsledkem

    Popis:

    Speciální antibakteriální nit SilverCare Interdental Care je báječný pomocník pro důkladnou zubní hygienu. Dokonale čistí mezizubní prostory, perfektně odstraňuje zbytky jídel a zubní plak. Bojuje proti vzniku mezizubních kazů, paradontózy a zánětů dásní. Zubní nit SilverCare Interdental Care obsahuje mimo jiné fluorid, který zabraňuje vzniku zubních kazů a posiluje sklovinu. Je obohacena také o dusičnan stříbrný, který je známý pro své silné antibakteriální účinky, potlačuje množení nebezpečných bakterií v ústech. Příjemná mátová příchuť dentální nitě SilverCare Interdental Care vám přináší jedinečný pocit svěžesti.

    Účinky:

    • dokonale čistí mezizubní prostory
    • zabraňuje množení škodlivých bakterií
    • bojuje proti vzniku mezizubních kazů, zánětů dásní, paradontózy
    • příjemná mátová příchuť
    • posiluje sklovinu
    • důkladně napomáhá odstraňovat zubní plak, zbytky jídel

    Nahoru

    O značce SilverCare

    Značka SilverCare patří do portfolia italské společnosti Piave, specializující se na výrobu a distribuci zubních kartáčků. Stojí za zmínku, že její zakladatel Spazzolificio Piave (který se narodil před více než 150-ti lety v Conegliano Veneto) se zabýval také tvorbou malířských štětců a klasických kartáčů. Dnes Piave zaměstnává 75 lidí a dodává na trh desítky prvotřídních produktů. Nejslavnější se však stála právě řada SilverCare.Tajemství úspěchu kartáčků SilverCare spočívá v tom, že jejich hlavice jsou pokryté čistým stříbrem. To má silné antibakteriální, respektive bakteriostatické účinky a pomáhá tak předcházet vzniku zubního kazu, paradentózy i jiných nepříjemných onemocnění. Velkou výhodou tohoto patentovaného řešení je rovněž skutečnost, že hlavici stačí vyměnit až poté, co se štětiny příliš opotřebují – škodlivé mikroorganismy se na ní totiž nemohou usazovat.Piave klade velký důraz na účinnost a bezpečnost. Všechny její kartáčky jsou analyzovaný a schvalovány Fakultou zubního lékařství Università degli Studi di Milano, přičemž zvláštní pozornost je věnována tvaru rukojeti, tuhosti štětin a koncovému zaoblení. Od roku 2008 navíc procházejí sterilizací (během balení).V nabídce SilverCare naleznete i zubní pasty, mezizubní kartáčky, dentální nit s fluorem a stříbrem, gel proti tvorbě zubního kamene a dentálního plaku a další pomůcky ústní hygieny. O jejich špičkových kvalitách nejlépe svědčí to, že je doporučuje celá řada stomatologů.Značka SilverCare jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí mít krásné a zdravé zuby, trpí krvácením z dásní či jinými obtížemi, shání kartáček navržený za účelem pohodlného čištění zubů s rovnátky.

     

    Nahoru

    Hodnocení SilverCare Interdental Care

    Co si o SilverCare Interdental Care myslíte vy?

    Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


    Hodnocení *

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší