SilverCare Interdental Care dentální nit s bělicím účinkem

   Značka: SilverCare

   Varianty SilverCare Interdental Care

   • SilverCare Interdental Care dentální nit s bělicím účinkem příchuť Fresh Mint (With Whitening Silica) 25 mdentální nit s bělicím účinkem 

    Toto zboží není momentálně k dispozici.

    příchuť Fresh Mint (With Whitening Silica) 25 m
    Kód: SVC0900

   Nahoru

   Popis kosmetiky SilverCare Interdental Care

   Hodnocení

   Jednoduchost aplikace

   Kosmetická kvalita

   Spokojenost s výsledkem

   Popis:

   Speciální antibakteriální nit SilverCare Interdental Care je báječný pomocník pro důkladnou zubní hygienu. Dokonale čistí mezizubní prostory, perfektně odstraňuje zbytky jídel a zubní plak. Bojuje proti vzniku mezizubních kazů, paradontózy a zánětů dásní. Zubní nit SilverCare Interdental Care obsahuje mimo jiné fluorid, který zabraňuje vzniku zubních kazů a posiluje sklovinu. Je obohacena také o dusičnan stříbrný, který je známý pro své silné antibakteriální účinky, potlačuje množení nebezpečných bakterií v ústech. Příjemná mátová příchuť dentální nitě SilverCare Interdental Care vám přináší jedinečný pocit svěžesti.

   Účinky:

   • dokonale čistí mezizubní prostory
   • zabraňuje množení škodlivých bakterií
   • bojuje proti vzniku mezizubních kazů, zánětů dásní, paradontózy
   • příjemná mátová příchuť
   • posiluje sklovinu
   • důkladně napomáhá odstraňovat zubní plak, zbytky jídel

   Nahoru

   O značce SilverCare

   Značka SilverCare patří do portfolia italské společnosti Piave, specializující se na výrobu a distribuci zubních kartáčků. Stojí za zmínku, že její zakladatel Spazzolificio Piave (který se narodil před více než 150-ti lety v Conegliano Veneto) se zabýval také tvorbou malířských štětců a klasických kartáčů. Dnes Piave zaměstnává 75 lidí a dodává na trh desítky prvotřídních produktů. Nejslavnější se však stála právě řada SilverCare.Tajemství úspěchu kartáčků SilverCare spočívá v tom, že jejich hlavice jsou pokryté čistým stříbrem. To má silné antibakteriální, respektive bakteriostatické účinky a pomáhá tak předcházet vzniku zubního kazu, paradentózy i jiných nepříjemných onemocnění. Velkou výhodou tohoto patentovaného řešení je rovněž skutečnost, že hlavici stačí vyměnit až poté, co se štětiny příliš opotřebují – škodlivé mikroorganismy se na ní totiž nemohou usazovat.Piave klade velký důraz na účinnost a bezpečnost. Všechny její kartáčky jsou analyzovaný a schvalovány Fakultou zubního lékařství Università degli Studi di Milano, přičemž zvláštní pozornost je věnována tvaru rukojeti, tuhosti štětin a koncovému zaoblení. Od roku 2008 navíc procházejí sterilizací (během balení).V nabídce SilverCare naleznete i zubní pasty, mezizubní kartáčky, dentální nit s fluorem a stříbrem, gel proti tvorbě zubního kamene a dentálního plaku a další pomůcky ústní hygieny. O jejich špičkových kvalitách nejlépe svědčí to, že je doporučuje celá řada stomatologů.Značka SilverCare jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí mít krásné a zdravé zuby, trpí krvácením z dásní či jinými obtížemi, shání kartáček navržený za účelem pohodlného čištění zubů s rovnátky.

    

   Nahoru

   Hodnocení SilverCare Interdental Care

   Co si o SilverCare Interdental Care myslíte vy?

   Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


   Hodnocení *

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší   parfums.cz mění jméno na notinozasilkovna