SilverCareH2O antibakteriální zubní kartáček s výměnnou hlavicí soft

   • SilverCare H2O antibakteriální zubní kartáček s výměnnou hlavicí soft
     více

    Varianty SilverCare H2O

    • SilverCare H2O antibakteriální zubní kartáček s výměnnou hlavicí soft Blue & Green (Structured Bristles)antibakteriální zubní kartáček s výměnnou hlavicí soft 

     Toto zboží není momentálně k dispozici.

     Blue & Green (Structured Bristles)
     Kód: CLK0876

    Nahoru

    Popis kosmetiky SilverCare H2O

    Hodnocení

    Jednoduchost aplikace

    Kosmetická kvalita

    Spokojenost s výsledkem

    Popis:

    Jedinečný zubní kartáček SilverCare H2O napomáhá udržovat vaše zuby dokonale krásné a zdravé. Šetrně a účinně odstraňuje nečistoty a zubní plak, aniž by zbytečně dráždil citlivé dásně či sklovinu. Úžasně jemné a měkké štětinky se postarají o pohodlnou zubní hygienu. Ergonomicky tvarovaná rukojeť kartáčku SilverCare H2O napomáhá báječně očistit i těžko přístupná místa. Speciální hlavice je pokryta čistým stříbrem, které je známé pro své silné antibakteriální účinky. V kontaktu s vodou skvěle zatočí se škodlivými bakteriemi, zabraňuje vzniku zubních kazů, paradontózy a krvácení dásní. Bojuje také proti nepříjemnému usazování bakterií mezi štětinami, lze jej tak používat dlouhodobě. Podle intenzity používání je nutné vyměnit pouze hlavici až za 3 až 6 měsíců, nemusíte kupovat celý kartáček SilverCare H2O. Součástí balení je také navíc jedna náhradní hlavice zdarma.

    Účinky:

    • měkké štětiny šetrné k dásním
    • postříbřená antibakteriální hlavice
    • předchází vzniku a množení bakterií
    • rychle odstraňuje bakterie a nečistoty
    • zabraňuje vzniku zubních kazů, paradontózy, krvácení dásní
    • po opotřebení lze vyměnit pouze hlavici
    • dlouhá výdrž - 3 až 6 měsíců
    • jedna výměnná hlavice součástí balení

    Nahoru

    O značce SilverCare

    Značka SilverCare patří do portfolia italské společnosti Piave, specializující se na výrobu a distribuci zubních kartáčků. Stojí za zmínku, že její zakladatel Spazzolificio Piave (který se narodil před více než 150-ti lety v Conegliano Veneto) se zabýval také tvorbou malířských štětců a klasických kartáčů. Dnes Piave zaměstnává 75 lidí a dodává na trh desítky prvotřídních produktů. Nejslavnější se však stála právě řada SilverCare.Tajemství úspěchu kartáčků SilverCare spočívá v tom, že jejich hlavice jsou pokryté čistým stříbrem. To má silné antibakteriální, respektive bakteriostatické účinky a pomáhá tak předcházet vzniku zubního kazu, paradentózy i jiných nepříjemných onemocnění. Velkou výhodou tohoto patentovaného řešení je rovněž skutečnost, že hlavici stačí vyměnit až poté, co se štětiny příliš opotřebují – škodlivé mikroorganismy se na ní totiž nemohou usazovat.Piave klade velký důraz na účinnost a bezpečnost. Všechny její kartáčky jsou analyzovaný a schvalovány Fakultou zubního lékařství Università degli Studi di Milano, přičemž zvláštní pozornost je věnována tvaru rukojeti, tuhosti štětin a koncovému zaoblení. Od roku 2008 navíc procházejí sterilizací (během balení).V nabídce SilverCare naleznete i zubní pasty, mezizubní kartáčky, dentální nit s fluorem a stříbrem, gel proti tvorbě zubního kamene a dentálního plaku a další pomůcky ústní hygieny. O jejich špičkových kvalitách nejlépe svědčí to, že je doporučuje celá řada stomatologů.Značka SilverCare jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí mít krásné a zdravé zuby, trpí krvácením z dásní či jinými obtížemi, shání kartáček navržený za účelem pohodlného čištění zubů s rovnátky.

     

    Nahoru

    Hodnocení SilverCare H2O

    Co si o SilverCare H2O myslíte vy?

    Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


    Hodnocení *

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší