SilverCareH2O antibakteriální zubní kartáček s výměnnou hlavicí pro citlivé dásně

   • SilverCare H2O antibakteriální zubní kartáček s výměnnou hlavicí pro citlivé dásně
     více

    Varianty SilverCare H2O

    • SilverCare H2O antibakteriální zubní kartáček s výměnnou hlavicí pro citlivé dásně Blue & Orange (Microfine Bristles)antibakteriální zubní kartáček s výměnnou hlavicí pro citlivé dásně 

     Toto zboží není momentálně k dispozici.

     Blue & Orange (Microfine Bristles)
     Kód: SVC0952

    Nahoru

    Popis kosmetiky SilverCare H2O

    Hodnocení

    Jednoduchost aplikace

    Kosmetická kvalita

    Spokojenost s výsledkem

    Popis:

    Kartáček SilverCare Toothbrushes dokonale zničí škodlivé bakterie v ústní dutině, a to díky speciální hlavici pokryté stříbrem. To navíc zabraňuje množení bakterií a vy tak můžete kartáček používat mnohem déle. Kartáček eliminuje krvácení dásní, vznik zubního kazu a parodontózy.
    Antibakteriální kartáček SilverCare Toothbrushes zajišťuje odstranění dentálního plaku i ostatních nečistot z povrchu zubů. Jeho štětiny jsou velmi jemné a kartáček je tak vhodný i pro čištění velmi citlivých dásní, které však nepodráždí. Kartáček je navíc dodáván s náhradní hlavicí.

    Účinky:

    • účinně odstraňuje ze zubů plak a nečistoty
    • eliminuje krvácení dásní
    • ničí škodlivé bakterie v ústní dutině i na kartáčku
    • vydrží tři až šest měsíců
    • je dodáván s náhradní hlavicí

    Nahoru

    O značce SilverCare

    Značka SilverCare patří do portfolia italské společnosti Piave, specializující se na výrobu a distribuci zubních kartáčků. Stojí za zmínku, že její zakladatel Spazzolificio Piave (který se narodil před více než 150-ti lety v Conegliano Veneto) se zabýval také tvorbou malířských štětců a klasických kartáčů. Dnes Piave zaměstnává 75 lidí a dodává na trh desítky prvotřídních produktů. Nejslavnější se však stála právě řada SilverCare.Tajemství úspěchu kartáčků SilverCare spočívá v tom, že jejich hlavice jsou pokryté čistým stříbrem. To má silné antibakteriální, respektive bakteriostatické účinky a pomáhá tak předcházet vzniku zubního kazu, paradentózy i jiných nepříjemných onemocnění. Velkou výhodou tohoto patentovaného řešení je rovněž skutečnost, že hlavici stačí vyměnit až poté, co se štětiny příliš opotřebují – škodlivé mikroorganismy se na ní totiž nemohou usazovat.Piave klade velký důraz na účinnost a bezpečnost. Všechny její kartáčky jsou analyzovaný a schvalovány Fakultou zubního lékařství Università degli Studi di Milano, přičemž zvláštní pozornost je věnována tvaru rukojeti, tuhosti štětin a koncovému zaoblení. Od roku 2008 navíc procházejí sterilizací (během balení).V nabídce SilverCare naleznete i zubní pasty, mezizubní kartáčky, dentální nit s fluorem a stříbrem, gel proti tvorbě zubního kamene a dentálního plaku a další pomůcky ústní hygieny. O jejich špičkových kvalitách nejlépe svědčí to, že je doporučuje celá řada stomatologů.Značka SilverCare jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí mít krásné a zdravé zuby, trpí krvácením z dásní či jinými obtížemi, shání kartáček navržený za účelem pohodlného čištění zubů s rovnátky.

     

    Nahoru

    Hodnocení SilverCare H2O

    Co si o SilverCare H2O myslíte vy?

    Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


    Hodnocení *

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší