SilverCare H2O antibakteriální zubní kartáček s výměnnou hlavicí medium

 • SilverCare H2O antibakteriální zubní kartáček s výměnnou hlavicí medium
   více

  Varianty SilverCare H2O

  • SilverCare H2O antibakteriální zubní kartáček s výměnnou hlavicí medium  antibakteriální zubní kartáček s výměnnou hlavicí medium 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.


   Kód: SVC0932

  Nahoru

  Popis kosmetiky SilverCare H2O

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Popis:

  Pokud patříte mezi majitele normálně citlivých dásní, je speciální kartáček SilverCare H2O určen právě pro vás. Bojuje proti vzniku bakterií, které způsobují vznik kazů, paradontózy nebo krvácení dásní. Středně tvrdé štětiny dokonale a šetrně odstraňují nečistoty a zubní plak. Zároveň provádí jemnou masáž dásní a tím je báječně posiluje. Ergonomicky tvarovaná rukojeť umožňuje pohodlnou zubní hygienu a dostane se i na těžko přístupná místa. Unikátní antibakteriální hlavice je pokryta čistým stříbrem, které po kontaktu s vodou účinně zabraňuje vzniku a množení nežádoucích bakterií.  Díky tomu lze kartáček SilverCare H2O používat dlouhodobě. Jeho štětiny vydrží v perfektním stavu až po dobu 3 až 6 měsíců. Poté jednoduše vyměníte hlavici, nemusíte kupovat nový kartáček. Strukturovaná vlákna na konci kartáčku SilverCare H2O skvěle vyčistí i mezizubní prostory. Součástí praktického balení je také jedna náhradní hlavice zdarma.

  Účinky:

  • postříbřená antibakteriální hlavice
  • středně tvrdé štětiny
  • zabraňuje vzniku zubních kazů, paradontózy a krvácení dásní
  • šetrně a důkladně odstraňuje zbytky jídel, zubní plak
  • bojuje proti vzniku a množení bakterií
  • dlouhodobá trvanlivost - 3 až 6 měsíců
  • po opotřebení lze vyměnit pouze hlavici
  • jedna výměnná hlavice součástí balení

  Nahoru

  O značce SilverCare

  Značka SilverCare patří do portfolia italské společnosti Piave, specializující se na výrobu a distribuci zubních kartáčků. Stojí za zmínku, že její zakladatel Spazzolificio Piave (který se narodil před více než 150-ti lety v Conegliano Veneto) se zabýval také tvorbou malířských štětců a klasických kartáčů. Dnes Piave zaměstnává 75 lidí a dodává na trh desítky prvotřídních produktů. Nejslavnější se však stála právě řada SilverCare.Tajemství úspěchu kartáčků SilverCare spočívá v tom, že jejich hlavice jsou pokryté čistým stříbrem. To má silné antibakteriální, respektive bakteriostatické účinky a pomáhá tak předcházet vzniku zubního kazu, paradentózy i jiných nepříjemných onemocnění. Velkou výhodou tohoto patentovaného řešení je rovněž skutečnost, že hlavici stačí vyměnit až poté, co se štětiny příliš opotřebují – škodlivé mikroorganismy se na ní totiž nemohou usazovat.Piave klade velký důraz na účinnost a bezpečnost. Všechny její kartáčky jsou analyzovaný a schvalovány Fakultou zubního lékařství Università degli Studi di Milano, přičemž zvláštní pozornost je věnována tvaru rukojeti, tuhosti štětin a koncovému zaoblení. Od roku 2008 navíc procházejí sterilizací (během balení).V nabídce SilverCare naleznete i zubní pasty, mezizubní kartáčky, dentální nit s fluorem a stříbrem, gel proti tvorbě zubního kamene a dentálního plaku a další pomůcky ústní hygieny. O jejich špičkových kvalitách nejlépe svědčí to, že je doporučuje celá řada stomatologů.Značka SilverCare jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí mít krásné a zdravé zuby, trpí krvácením z dásní či jinými obtížemi, shání kartáček navržený za účelem pohodlného čištění zubů s rovnátky.

   

  Nahoru

  SilverCare H2O recenze

  Co si o SilverCare H2O myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "  Menu