SilverCare Bifluoride zubní gel proti tvorbě zubního kamene a dentálního plaku

   Značka: SilverCare

   Varianty SilverCare Bifluoride

   • SilverCare Bifluoride zubní gel proti tvorbě zubního kamene a dentálního plaku příchuť Fresh Mint 100 mlzubní gel proti tvorbě zubního kamene a dentálního plaku 

    Toto zboží není momentálně k dispozici.

    příchuť Fresh Mint 100 ml
    Kód: SVC0886

   Nahoru

   Popis kosmetiky SilverCare Bifluoride

   Hodnocení

   Jednoduchost aplikace

   Kosmetická kvalita

   Spokojenost s výsledkem

   Popis:

   Zubní gel SilverCare chrání ústní dutinu před nežádoucím vznikem zubního kazu a před množením bakterií. Odstraňuje ze zubů každodenní nečistoty a navíc jim poskytuje výraznou ochranu proti vzniku kazů. Zubní pasta obsahuje citrát zinku, který zajišťuje dokonalou ochranu zubní skloviny.
   Zubní pasta SilverCare minimalizuje riziko vzniku zubního kazu, který má za následek nepříjemné krvácení dásní. Zanechává zuby dokonale čisté a chráněné nejen před zubním kazem, ale i před dentálním plakem a pachem z úst.

   Účinky:

   • odstraňuje ze zubů nečistoty
   • chrání zuby před vznikem zubních kazů a množením bakterií
   • zabraňuje vzniku krvácení dásní
   • osvěžuje dech
   • zanechává zuby dokonale čisté

   Složení:

   • fluorid – posiluje zubní sklovinu

   Jak používat:

   Naneste na zubní kartáček množství zubní pasty o velikosti hrášku a krouživými pohyby vyčistěte všechny části zubů. Čistěte zuby tři minuty, poté ústní dutinu důkladně vypláchněte vodou a kartáček omyjte. Používejte pastu na zuby dvakrát denně.

   Nahoru

   O značce SilverCare

   Značka SilverCare patří do portfolia italské společnosti Piave, specializující se na výrobu a distribuci zubních kartáčků. Stojí za zmínku, že její zakladatel Spazzolificio Piave (který se narodil před více než 150-ti lety v Conegliano Veneto) se zabýval také tvorbou malířských štětců a klasických kartáčů. Dnes Piave zaměstnává 75 lidí a dodává na trh desítky prvotřídních produktů. Nejslavnější se však stála právě řada SilverCare.Tajemství úspěchu kartáčků SilverCare spočívá v tom, že jejich hlavice jsou pokryté čistým stříbrem. To má silné antibakteriální, respektive bakteriostatické účinky a pomáhá tak předcházet vzniku zubního kazu, paradentózy i jiných nepříjemných onemocnění. Velkou výhodou tohoto patentovaného řešení je rovněž skutečnost, že hlavici stačí vyměnit až poté, co se štětiny příliš opotřebují – škodlivé mikroorganismy se na ní totiž nemohou usazovat.Piave klade velký důraz na účinnost a bezpečnost. Všechny její kartáčky jsou analyzovaný a schvalovány Fakultou zubního lékařství Università degli Studi di Milano, přičemž zvláštní pozornost je věnována tvaru rukojeti, tuhosti štětin a koncovému zaoblení. Od roku 2008 navíc procházejí sterilizací (během balení).V nabídce SilverCare naleznete i zubní pasty, mezizubní kartáčky, dentální nit s fluorem a stříbrem, gel proti tvorbě zubního kamene a dentálního plaku a další pomůcky ústní hygieny. O jejich špičkových kvalitách nejlépe svědčí to, že je doporučuje celá řada stomatologů.Značka SilverCare jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí mít krásné a zdravé zuby, trpí krvácením z dásní či jinými obtížemi, shání kartáček navržený za účelem pohodlného čištění zubů s rovnátky.

    

   Nahoru

   Hodnocení SilverCare Bifluoride

   Co si o SilverCare Bifluoride myslíte vy?

   Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


   Hodnocení *

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší   parfums.cz mění jméno na notinoloreal 20%