SilverCare Accessories antibakteriální kartáček na jazyk + gel na jazyk

Značka: SilverCare

Varianty SilverCare Accessories

 • SilverCare Accessories antibakteriální kartáček na jazyk + gel na jazyk Blueantibakteriální kartáček na jazyk + gel na jazyk 

  Toto zboží není momentálně k dispozici.

  Blue
  Kód: SVC0893

Nahoru

Popis kosmetiky SilverCare Accessories

Hodnocení

Jednoduchost aplikace

Kosmetická kvalita

Spokojenost s výsledkem

Popis:

Jedinečný kartáček SilverCare Accessories poskytuje pohodlné a účinné čištění vašeho jazyka. Velmi jemné a měkké štětinky důkladně odstraňují zbytky jídel a bílkoviny, které se ukládají na povrchu jazyka. Zároveň se postarají i o dokonalé čištění jemných rýh, aniž by zbytečně poškozovaly jeho jemnou sliznici. Povrch kartáčku na jazyk SilverCare Accessories je pokrytý stříbrem, které je známé pro své silné antibakteriální účinky. Zabraňuje vzniku a množení škodlivých bakterií. Součástí balení je také unikátní gel, který účinně bojuje proti vzniku nepříjemného zápachu. Speciální kartáček SilverCare Accessories vám poskytuje příjemný pocit svěžesti a báječné čistoty.

Účinky:

 • šetrně odstraňuje bílkoviny, zbytky jídel z jazyka
 • zabraňuje vzniku a množení bakterií
 • nepoškozuje jemnou sliznici jazyka
 • bojuje proti vzniku nepříjemného zápachu
 • součástí balení také antibakteriální gel
 • poskytuje báječnou svěžest a čistotu

Nahoru

O značce SilverCare

Značka SilverCare patří do portfolia italské společnosti Piave, specializující se na výrobu a distribuci zubních kartáčků. Stojí za zmínku, že její zakladatel Spazzolificio Piave (který se narodil před více než 150-ti lety v Conegliano Veneto) se zabýval také tvorbou malířských štětců a klasických kartáčů. Dnes Piave zaměstnává 75 lidí a dodává na trh desítky prvotřídních produktů. Nejslavnější se však stála právě řada SilverCare.Tajemství úspěchu kartáčků SilverCare spočívá v tom, že jejich hlavice jsou pokryté čistým stříbrem. To má silné antibakteriální, respektive bakteriostatické účinky a pomáhá tak předcházet vzniku zubního kazu, paradentózy i jiných nepříjemných onemocnění. Velkou výhodou tohoto patentovaného řešení je rovněž skutečnost, že hlavici stačí vyměnit až poté, co se štětiny příliš opotřebují – škodlivé mikroorganismy se na ní totiž nemohou usazovat.Piave klade velký důraz na účinnost a bezpečnost. Všechny její kartáčky jsou analyzovaný a schvalovány Fakultou zubního lékařství Università degli Studi di Milano, přičemž zvláštní pozornost je věnována tvaru rukojeti, tuhosti štětin a koncovému zaoblení. Od roku 2008 navíc procházejí sterilizací (během balení).V nabídce SilverCare naleznete i zubní pasty, mezizubní kartáčky, dentální nit s fluorem a stříbrem, gel proti tvorbě zubního kamene a dentálního plaku a další pomůcky ústní hygieny. O jejich špičkových kvalitách nejlépe svědčí to, že je doporučuje celá řada stomatologů.Značka SilverCare jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí mít krásné a zdravé zuby, trpí krvácením z dásní či jinými obtížemi, shání kartáček navržený za účelem pohodlného čištění zubů s rovnátky.

 

Nahoru

Hodnocení SilverCare Accessories

Co si o SilverCare Accessories myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Hodnocení *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepšínivea loreal 20%