Silk'nVacuPedi náhradní filtry pro elektrický pilník na chodidla

Silk'n VacuPedi náhradní filtry pro elektrický pilník na chodidla
Silk'n VacuPedi náhradní filtry pro elektrický pilník na chodidla
Doprava zdarma
Nové
199

Kód: SLK01672 | 3 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Silk'n VacuPedi
Vlastnosti

Produkt Silk'n VacuPedi skvěle doplní vaši denní rutinu v péči o pokožku.

Vlastnosti:

  • odstraňuje ztvrdlou kůži na chodidlech
  • obrušuje tvrdou kůži na patách
  • změkčuje mozoly a kuří oka

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Účinek
čištění

O značce Silk'n

Společnost Silk'n (Home Skinovations Ltd) patří mezi největší světové výrobce profesionálních estetických přístrojů určených pro domácí použití. Většina z nich je založena na patentované technologii Home Pulsed Light(TM), která má mnoho zajímavých aplikací.
Světelné, laserové a LED produkty Silk'n, jejichž vývoj zajišťuje tým zkušených vědců a inženýrů, jsou nejen mimořádně účinné, ale i bezpečné. V uplynulých letech získaly několik prestižních ocenění např. Best Laser Hair Removal či Product of the Year - Anti-Aging. Snadno se s nimi pracuje a jejich pořízení vás rozhodně nezruinuje. Samostatnou zmínku si zaslouží také šampony, masky pro uhlazení vlasů a další kosmetické přípravky Silk'n, které vám pomohou dosáhnout ještě lepších výsledků.
Dodejme, že o produktech Silk'n se pochvalně psalo v časopisech jako Vogue, Oprah Magazine či Allure. Kromě toho byly opakovaně zmiňovány v různých televizních pořadech. Díky tomu se Silk'n v současnosti může chlubit více než čtyřmi miliony spokojených zákazníků. Značka Silk'n jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí skvěle vypadat, ale nemají čas chodit do salonů krásy, trpí akné či jinými kožními problémy a touží zpomalit stárnutí.

Recenze Silk'n VacuPedi