Silk'nToothWave Extra Soft náhradní hlavice pro sonický bateriový zubní kartáček extra soft

Silk'n ToothWave Extra Soft náhradní hlavice pro sonický bateriový zubní kartáček extra soft
Silk'n ToothWave Extra Soft náhradní hlavice pro sonický bateriový zubní kartáček extra soft
Small 2 ks
799

  • Silk'n ToothWave Extra Soft náhradní hlavice pro sonický bateriový zubní kartáček extra soft
  • Silk'n ToothWave Extra Soft náhradní hlavice pro sonický bateriový zubní kartáček extra soft
Kód: SLK01682 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Silk'n ToothWave Extra Soft

Silk'n ToothWave Extra Soft je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem.

Vlastnosti:

  • velmi měkké štětiny
  • čistí zuby účinněji než manuální zubní kartáček
  • snadno se vyměňuje
  • účinně pomáhá předcházet zánětu dásní
  • zajišťuje velmi šetrné čištění zubů

Jak používat:
Náhradní hlavici nasaďte na kartáček daného typu a zacvakněte. Po čištění zubů hlavici vždy důkladně opláchněte pod tekoucí vodou. Měňte hlavici pravidelně, ideálně každé 3 měsíce.

O značce Silk'n

Společnost Silk'n (Home Skinovations Ltd) patří mezi největší světové výrobce profesionálních estetických přístrojů určených pro domácí použití. Většina z nich je založena na patentované technologii Home Pulsed Light(TM), která má mnoho zajímavých aplikací.
Světelné, laserové a LED produkty Silk'n, jejichž vývoj zajišťuje tým zkušených vědců a inženýrů, jsou nejen mimořádně účinné, ale i bezpečné. V uplynulých letech získaly několik prestižních ocenění např. Best Laser Hair Removal či Product of the Year - Anti-Aging. Snadno se s nimi pracuje a jejich pořízení vás rozhodně nezruinuje. Samostatnou zmínku si zaslouží také šampony, masky pro uhlazení vlasů a další kosmetické přípravky Silk'n, které vám pomohou dosáhnout ještě lepších výsledků.
Dodejme, že o produktech Silk'n se pochvalně psalo v časopisech jako Vogue, Oprah Magazine či Allure. Kromě toho byly opakovaně zmiňovány v různých televizních pořadech. Díky tomu se Silk'n v současnosti může chlubit více než čtyřmi miliony spokojených zákazníků. Značka Silk'n jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí skvěle vypadat, ale nemají čas chodit do salonů krásy, trpí akné či jinými kožními problémy a touží zpomalit stárnutí.

Recenze Silk'n ToothWave Extra Soft