Silk'nSonic Smile náhradní škrabka na jazyk pro ultrasonický zubní kartáček

Silk'n Sonic Smile náhradní škrabka na jazyk pro ultrasonický zubní kartáček
Silk'n Sonic Smile náhradní škrabka na jazyk pro ultrasonický zubní kartáček
Doprava zdarma
2 ks
458

2 ks skladem | Kód: SLK01680
1
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
středa 8. 12. 2021

Doplňková péče mezizubní hygieny Silk'n Sonic Smile vám pomůže udržet zuby zdravé a krásné.

Vlastnosti:

  • udržuje svěží dech
  • účinně čistí i mezizubní prostory
  • odstraňuje bakterie z jazyka
  • pohodlná a snadná manipulace

Jak používat:
Používejte dle přiloženého návodu.

Společnost Silk'n (Home Skinovations Ltd) patří mezi největší světové výrobce profesionálních estetických přístrojů určených pro domácí použití. Většina z nich je založena na patentované technologii Home Pulsed Light(TM), která má mnoho zajímavých aplikací.
Světelné, laserové a LED produkty Silk'n, jejichž vývoj zajišťuje tým zkušených vědců a inženýrů, jsou nejen mimořádně účinné, ale i bezpečné. V uplynulých letech získaly několik prestižních ocenění např. Best Laser Hair Removal či Product of the Year - Anti-Aging. Snadno se s nimi pracuje a jejich pořízení vás rozhodně nezruinuje. Samostatnou zmínku si zaslouží také šampony, masky pro uhlazení vlasů a další kosmetické přípravky Silk'n, které vám pomohou dosáhnout ještě lepších výsledků.
Dodejme, že o produktech Silk'n se pochvalně psalo v časopisech jako Vogue, Oprah Magazine či Allure. Kromě toho byly opakovaně zmiňovány v různých televizních pořadech. Díky tomu se Silk'n v současnosti může chlubit více než čtyřmi miliony spokojených zákazníků. Značka Silk'n jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí skvěle vypadat, ale nemají čas chodit do salonů krásy, trpí akné či jinými kožními problémy a touží zpomalit stárnutí.