SignalWhite Now zubní pasta s bělicím účinkem

3×
Signal White Now zubní pasta s bělicím účinkem
Signal White Now zubní pasta s bělicím účinkem
Doprava zdarma
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
90

Ušetříte 33%
75 ml
60

Skladem | Kód: SIG1383

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

1
Dárek pro vás
K nákupu alespoň 3 kusů vybraných značek máte od nás dopravu zdarma.
U Vás kurýrem DPD
Již zítra čtvrtek 9. 12. 2021
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 9. 12. 2021

Popis:
Jedinečná zubní pasta s unikátním bělícím účinkem Signal White Now vám okamžitě zajistí viditelně bělejší zuby – a to již po prvním vyčištění! Modrá pěna pasty zanechá po vyčištění na zubech jemný modrý film, který ve spojení s přirozeným nažloutlým odstínem zubů vytvoří optický efekt bílého úsměvu. Aktivní složky mají zároveň postupný bělící účinek, a navíc, díky obsahu fluoru, pomáhá pasta také chránit zuby. Zbavte se nežádoucího zažloutlého odstínu vašich zubů s excelentní bělící pastou Signal White Now!

Účinky:

  • bělící efekt již po prvním vyčištění
  • osvěží dech
  • pomáhá chránit zuby

Složení:

  • fluor – chrání zuby před zubním kazem

Jak aplikovat:
Malé množství zubní pasty naneste na zubní kartáček a pomocí krouživých pohybů kartáčku zuby vyčistěte. Poté důkladně vypláchněte ústa vodou.

Vlastnosti

Účinek
bělení

Signal je bezpochyby jednou z nejznámějších a nejúspěšnějších značek specializujících se na péči o ústní hygienu. Patří pod křídla společnosti Unilever, jejíž výrobky každý den používají dvě miliardy lidí po celém světě.

Značka Signal nabízí široký sortiment ústních vod, zubních kartáčků, zubních past. Prioritou společnosti je výzkum a vývoj, ve svých laboratořích zaměstnává prvotřídní odborníky na dentální hygienu. Všechny produkty Signal procházejí přísným testováním a jsou šetrné k životnímu prostředí. Signal spolupracuje se Světovou dentální federací (FDI) a dalšími organizacemi a investuje obrovské finanční prostředky do prevence.