SignalFamily Whitening zubní pasta s bělicím účinkem

 • Signal Family Whitening zubní pasta s bělicím účinkem
 • Signal Family Whitening zubní pasta s bělicím účinkem 1
 • Signal Family Whitening zubní pasta s bělicím účinkem 2
 • Signal Family Whitening zubní pasta s bělicím účinkem 3
   více

  Varianty Signal Family Whitening

  • Signal Family Whitening zubní pasta s bělicím účinkem DUO BALENÍ (Toohpaste With Fluoride And Baking Soda) 2 x 100 mlzubní pasta s bělicím účinkem 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   DUO BALENÍ (Toohpaste With Fluoride And Baking Soda) 2 x 100 ml
   Kód: SIG1381

  Nahoru

  Popis kosmetiky Signal Family Whitening

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Popis:

  Signal Family Whitening zubní pasta s bělícím účinkem pečuje o zuby celé rodiny! Zubní pasta s obsahem fluoridu šetrně odstraňuje nečistoty a zároveň zuby posiluje. Odstraňuje zubní plak, a ústa tak zbavuje bakterií, které jsou zodpovědné za kazivost zubů a špatný dech. Signal Family Whitening zubní pasta s bělícím účinkem má šetrné složení, které pečuje nejen o zubní sklovinu, ale i dásně. Pomocí bikarbonátu sodného zuby navíc bělí, a je tak prvním krokem k oslnivému úsměvu.

  Účinky:

  • čistí nečistoty
  • má bělící účinky
  • pečuje o zuby a dásně
  • odstraňuje zubní plak
  • slouží jako prevence proti zubnímu kazu
  • osvěžuje dech

  Složení:

  • fluorid – posiluje zuby
  • bikarbonát sodný – bělí zuby

  Jak aplikovat:

  Na zubní kartáček naneste zubní pastu o velikosti hrášku a důkladně vyčistěte celou ústní dutinu. Následně důkladně vypláchněte. Doporučuje se používat po každém jídle, minimálně dvakrát denně.

  Nahoru

  O značce Signal

  Signal je bezpochyby jednou z nejznámějších a nejúspěšnějších značek specializujících se na péči o ústní dutinu. Patří pod křídla gigantu Unilever, jehož výrobky každý den používají dvě miliardy lidí po celém světě.Značka Signal si během své více než čtyřicetileté existence získala obrovskou oblibu a v současné době je lídrem na trhu v několika desítkách zemí. Například Signal White System patří k nejprodávanějším řadám pro domácí bělení zubů v Evropě. Není bez zajímavosti, že k úspěchu značky Signal výrazně přispěla inovativní příchuť čerstvého zeleného jablka.Signal se zaměřuje především na rodiny s dětmi. Spolupracuje se Světovou dentální federací (FDI) i mnoha dalšími organizacemi a investuje obrovské finanční prostředky do prevence - sponzoruje různé školní vzdělávací programy, bezplatné zubní prohlídky a další.Značka Signal nabízí široký sortiment ústních vod, zubních kartáčků, zubních past a dalších výrobků ústní hygieny. Značka klade velký důraz na výzkum a vývoj a ve svých laboratořích zaměstnává prvotřídní odborníky na dentální hygienu. Její portfolio se tak neustále rozrůstá o nové přípravky špičkové kvality.Společnost Unilever je známa tím, že na prvním místě v jejím žebříčku hodnot stojí bezpečnost. Všechny její produkty obsahují minimální (ještě nižší, než povolují zákonné normy) množství alergenních složek a procházejí přísným testováním. Dbá také na ochranu životního prostředí. Značka Signal jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po zářivě bílém úsměvu a chtějí pro sebe i své potomky jen to nejlepší.

  Nahoru

  Hodnocení Signal Family Whitening

  Co si o Signal Family Whitening myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší