Sigma Beauty L04 Detailed Lip™ Brush štětec na rty

Sigma Beauty L04 Detailed Lip™ Brush štětec na rty
Sigma Beauty L04 Detailed Lip™ Brush štětec na rty
1 ks

Kód: SGM02212 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Sigma Beauty L04 Detailed Lip™ Brush

Štětec na rty Sigma Beauty L04 Detailed Lip™ Brush vám umožní dokonale a precizně nalíčit vaše rty.

Vlastnosti:

  • rychlá a snadná aplikace
  • rovnoměrně roztírá rtěnku
  • perfektně vytvaruje rty díky přesnému nanesení rtěnky

Složení:

  • ze syntetických vláken
  • veganský produkt

Jak používat:
Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na rty dle potřeby. Použijte hranu štětce k vytvoření kontur a plochu štětce k vyplnění rtů.

O značce Sigma Beauty

Beauty nadšenci i profesionální make-up artisté, všichni tito lidé, jako jste vy, jsou pro značku Sigma Beauty inspirací. Naslouchá vašim potřebám, vnímá, po čem toužíte. A vždy přichází s novým řešením, jak tato přání splnit a možnosti líčení posunout zase o trochu dál. Úsilí o zjednodušení a zdokonalení vaší make-up rutiny motivuje každý počin jejich tvorby.

Všechno to začalo v roce 2009, kdy značka představila jeden jediný produkt – sadu štětců Sigma. Ta měla obrovský úspěch a neskutečně rychle se vyprodala. Dnes jsou kosmetické štětce Sigma skutečným pojmem. A priority značky – vysoká kvalita, funkčnost a inovace – jsou součtem vášní symbolizovaným právě řeckým písmenem Σ, tedy „sigma“, pro matematickou sumu.

Sigma štětce na make-up vám vždy pomůžou dosáhnout bezchybného looku, se kterým naprosto zazáříte, i proto získaly už řadu ocenění. Řadu štětců doplňují i praktické vychytávky. Sigma čistič na štětce a šikovná čisticí podložka vám ulehčí péči o kosmetické pomůcky. Oční stíny a oční linky Sigma vám pak zajistí podmanivý pohled. Každý detail je zkrátka vymyšlen tak, aby byl váš život snadnější, zábavnější a výjimečně krásný.

Recenze Sigma Beauty L04 Detailed Lip™ Brush