Sigma Beauty 3DHD® štětec na aplikaci tekutých a pudrových produktů

Sigma Beauty 3DHD® štětec na aplikaci tekutých a pudrových produktů
Sigma Beauty 3DHD® štětec na aplikaci tekutých a pudrových produktů
Výprodej
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
468

Ušetříte 21%
štětec na aplikaci tekutých a pudrových produktů
367

Kód: SGM0003 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 21. 6. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 20. 6. 2021

Popis Sigma Beauty 3DHD®

Štětec Sigma Beuty typu 3DHD Precision Brush slouží pro nanášení tekutých i práškových líčidel na menší místa na obličeji.

Vlastnosti:

  • jednoduše dostává líčení na místa, kde je více záhybů
  • výborně kryje
  • má hustou hlavu s dvojitým zkosením
  • má kvalitní vlákna SigmaTech®

Jak aplikovat:
Použijte štětec například pro nanášení korektoru nebo dalších líčidel na menší plochy.

O značce Sigma Beauty

Beauty nadšenci i profesionální make-up artisté, všichni tito lidé, jako jste vy, jsou pro značku Sigma Beauty inspirací. Naslouchá vašim potřebám, vnímá, po čem toužíte. A vždy přichází s novým řešením, jak tato přání splnit a možnosti líčení posunout zase o trochu dál. Úsilí o zjednodušení a zdokonalení vaší make-up rutiny motivuje každý počin jejich tvorby.

Všechno to začalo v roce 2009, kdy značka představila jeden jediný produkt – sadu štětců Sigma. Ta měla obrovský úspěch a neskutečně rychle se vyprodala. Dnes jsou kosmetické štětce Sigma skutečným pojmem. A priority značky – vysoká kvalita, funkčnost a inovace – jsou součtem vášní symbolizovaným právě řeckým písmenem Σ, tedy „sigma“, pro matematickou sumu.

Sigma štětce na make-up vám vždy pomůžou dosáhnout bezchybného looku, se kterým naprosto zazáříte, i proto získaly už řadu ocenění. Řadu štětců doplňují i praktické vychytávky. Sigma čistič na štětce a šikovná čisticí podložka vám ulehčí péči o kosmetické pomůcky. Oční stíny a oční linky Sigma vám pak zajistí podmanivý pohled. Každý detail je zkrátka vymyšlen tak, aby byl váš život snadnější, zábavnější a výjimečně krásný.

Recenze Sigma Beauty 3DHD®