Sigma Beauty 3DHD®kabuki štětec na make-up velký

1×
Sigma Beauty 3DHD® kabuki štětec na make-up velký
Sigma Beauty 3DHD® kabuki štětec na make-up velký
Doprava zdarma
kabuki štětec na make-up velký
632

Kód: SGM0002 | Skladem
1
Dárek pro vás
Nákup produktů Sigma Beauty nad 590 Kč odměníme mini štětcem a šamponem na čištění štětců.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Praha
pondělí 6. 4. 2020
Osobní odběr
sobota 4. 4. 2020

Popis produktu Sigma Beauty 3DHD®

Štětec Sigma Beauty 3DHD Max Kabuki pomáhá nanášet make-up do každé křivky a záhybu obličeje díky unikátnímu patentovanému tvaru.

Vlastnosti:

  • nanáší make-up precizně a rovnoměrně
  • vytváří rovnoměrný základ
  • výborně kryje
  • má velkou hlavu s hustými štětinami SigmaTech®

Jak aplikovat:
Použijte štětec například pro nanášení make-upu nebo dalších líčidel na větší plochy.

O značce Sigma Beauty

Beauty nadšenci i profesionální make-up artisté, všichni tito lidé, jako jste vy, jsou pro značku Sigma Beauty inspirací. Naslouchá vašim potřebám, vnímá, po čem toužíte. A vždy přichází s novým řešením, jak tato přání splnit a možnosti líčení posunout zase o trochu dál. Úsilí o zjednodušení a zdokonalení vaší make-up rutiny motivuje každý počin jejich tvorby.

Všechno to začalo v roce 2009, kdy značka představila jeden jediný produkt – sadu štětců Sigma. Ta měla obrovský úspěch a neskutečně rychle se vyprodala. Dnes jsou kosmetické štětce Sigma skutečným pojmem. A priority značky – vysoká kvalita, funkčnost a inovace – jsou součtem vášní symbolizovaným právě řeckým písmenem Σ, tedy „sigma“, pro matematickou sumu.

Sigma štětce na make-up vám vždy pomůžou dosáhnout bezchybného looku, se kterým naprosto zazáříte, i proto získaly už řadu ocenění. Řadu štětců doplňují i praktické vychytávky. Sigma čistič na štětce a šikovná čisticí podložka vám ulehčí péči o kosmetické pomůcky. Oční stíny a oční linky Sigma vám pak zajistí podmanivý pohled. Každý detail je zkrátka vymyšlen tak, aby byl váš život snadnější, zábavnější a výjimečně krásný.

Recenze Sigma Beauty 3DHD®

tracking pixel