Shu Uemura Styling kumo hold lak na vlasy se silnou fixací

10×
Shu Uemura Styling kumo hold lak na vlasy se silnou fixací
Shu Uemura Styling kumo hold lak na vlasy se silnou fixací
300 ml
650

Kód: SHU02074 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 10. 5. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 9. 5. 2021

Popis Shu Uemura Styling kumo hold
Vlastnosti

Zapomeňte na slepené a na dotek nepříjemné vlasy. Lak na vlasy se silnou fixací Shu Uemura Styling kumo hold zajistí dlouhotrvající fixaci účesu, aniž by vlasy zatížil. Má podobu mikrojemné mlhy, která dokonale definuje účes, respektuje přirozený tvar a barvu vlasů a vypadá maximálně přirozeně.

Vlastnosti:

  • zajišťuje dlouhotrvající fixaci účesu
  • neslepuje vlasy, zanechává je příjemné na dotek
  • respektuje přirozený tvar a barvu vlasů
  • definuje všechny typy vlasů a účesů
  • dodává účesu přirozený vzhled

Inspirace:
Vlasové přípravky Shu Uemura jsou inspirované japonskou kulturou, jejím dědictvím a typickým minimalismem. Japonské slovo kumo, po kterém byl tento lak na vlasy pojmenován, znamená v překladu mrak. Lak totiž zahalí vaše vlasy do neviditelného závoje, který zajistí dlouhotrvající fixaci účesu.

Jak aplikovat:
Aplikujte na suché, upravené vlasy, ze vzdálenosti 20–30 cm.

Náš tip:
Používejte spolu s dalšími stylingovými přípravky Shu Uemura Art of Hair. Všechny produkty lze vzájemně libovolně míchat a kombinovat.

Důležitá upozornění:

Hořlavé.

Celý text

Vlastnosti

Typ vlasů
barvené vlasy, jemné vlasy
Účinek
fixace, objem vlasů
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky
Délka vlasů
dlouhé vlasy
Problém s vlasy
krepaté a nepoddajné vlasy
Stupeň fixace
silná fixace

O značce Shu Uemura

Legendární japonská značka Shu Uemura posouvá hranice tvorby krásy již více než 50 let. Společnost Shu Uemura je pojmenovaná po svém zakladateli, který se díky svému průkopnickému duchu proslavil vytvářením avantgardního make-upu a účesů ve světě filmu.
Filozofií značky Shu Uemura je celostní přístup ke kráse. Samotný zakladatel se totiž řídil myšlenkou, že krásný make-up začíná krásnou pletí. Kosmetika Shu Uemura využívá jedinečnou kombinaci přírody, vědy a umění. Průlomové technologie a speciální formule tak dokážou obnovit skutečnou krásu každé ženy.
Se svým neochvějným nadšením pro tvorbu inovací v oblasti péče o pleť a make-up, se Uemura rozhodnul v roce 2007 rozšířit svůj sortiment o prvotřídní vlasové produkty. Jeho cílem bylo upozornit na uměleckou stránku kadeřnických služeb jako další rozšíření ženské krásy. Značka Shu Uemura umožňuje každému, aby se stal opravdovým umělcem a tvůrcem svého vlastního výrazu.

Recenze Shu Uemura Styling kumo hold10