Přejít na hlavní obsah

Shu Uemura Art of Hair
Yūbi Blonde

Vaše blond v absolutní dokonalosti

Shu Uemura Art of Hair přichází s vysoce efektivní profesionální recepturou obohacenou o udržitelně sklízenou japonskou bílou pivoňku a o unikátní studený pigment vyvinutý v Japonsku.
Yūbi (japonsky vznešenost) blonde zastaví čas a ponechá vaši blond ve stavu absolutní dokonalosti: zachová studený blond odstín, dodá přirozený lesk a revitalizuje vlasová vlákna od kořínků po konečky.

 

Pro ledově studenou platinovou blond

Zastavte čas a uchovejte si svou ledově studenou platinovou blond. Pomocí šamponu potlačte nežádoucí teplé odlesky a díky masce odhalte ten nejstudenější blond odstín. Vaše blond vlasy budou vyživené, přirozeně lesklé, a tak hebké!

Pro dlouhotrvající melír a balayage

Zvýrazněte svůj melír či balayage krásně přirozeným leskem s rozjasňujícím šamponem Yūbi blonde a potlačte nežádoucí žluté tóny pomocí masky ze stejné řady, která vlasy zároveň vyživí a uhladí.

 

Pro elektrizující stříbrně šedou

Je na čase ukázat vaše dokonale stříbrné vlasy. Neutralizující fialový šampon potlačí nežádoucí měděné odlesky a Yūbi blonde kondicionér obnoví a uhladí vlasové vlákno.

 

Každodenní péče pro všechny typy blond

Dejte svým blond vlasům jen to, co skutečně potřebují. Rozjasňující šampon vlasy jemně čistí, odstraňuje všechny nečistoty a dodává vlasům přirozený lesk. Kondicionér obnovuje vlasová vlákna od kořínků po konečky a dodá vlasům přepychovou hebkost.


O japonské bílé pivoňce

Bílá pivoňka ‘shakuyaku’ se získává v Niigatských horách v Japonsku. Shu Uemura Art of Hair vzdává hold zapojení japonských farmářů do uvědomělého získávání bílých pivoněk: sklízejí vždy jen polovinu úrody, tak aby druhá polovina měla možnost trvale kvést. Sklizeň probíhá ručně, a to pouze od května do června.

O japonském studeném pigmentu

Značka Shu Uemura Art of Hair má své kořeny v opodstatněné touze pana Shu Uemury po hledání těch nejzářivějších barev, a tak zvolila technologii pigmentu používanou v kolekci líčení.
Pro značku Shu Uemura jej exkluzivně vyrábí přední japonský výrobce tuší a barviv. Tento špičkovými technologiemi vyráběný pigment má hladký homogenní tvar a dosahuje intenzivnější studené barvy než běžný pigment.