Shiseido Zen Secret Bloom Intenseparfémovaná voda pro ženy

3×
Shiseido Zen Secret Bloom Intense parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Shiseido Zen Secret Bloom Intense parfémovaná voda pro ženy 50 ml
50 ml

Kód: SHI0710 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Poštovné zdarma získáte nyní k nákupu produktů Shiseido za více než 999 Kč.
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Shiseido Zen Secret Bloom Intense
Složení

Elegantní parfémovaná voda Shiseido Zen Secret Bloom Intense je pro ženy, které touží po intenzitě a omamných tajemných tónech. Květinové pohlazení noci, v němž objevíte řadu mystických a teplých kompozic. Kořeněné aroma, jemuž podlehnete na plné čáře, stejně, jako všichni kolem vás.

Shiseido Zen Secret Bloom Intense je parfémovaná voda pro ženy, jež mají silný smysl pro detail. Mohou za to jednotlivé šumivé složky, jako je frézie, jasmín nebo kadidlo a pačule. Originální směsice vybraných prvků, které tvoří naprosto neodolatelný a silně podmanivý celek.

Hřejivou podobu nezapře ani flakónek parfémované vody pro ženy Shiseido Zen Secret Bloom Intense. Jeho zlatá barva s originálním uzávěrem působí luxusním a přirozeným dojmem. Poddejte se líbezné eleganci, v níž naleznete sami sebe. Vyzkoušejte dlouhotrvající účinek a dostatečnou sílu.

Složení

Složení
frézie, kadidlo, vanilka, jasmín, pačuli
Druh vůně
květinová, chypre

O značce Shiseido

Luxusní japonská kosmetika Shiseido již více než 140 let definuje koncept krásy. Filozofie značky vychází z přesvědčení, že krása není jen vizuální obraz, ale především pocit.

Značku provází bohatá historie. Od samého počátku čerpá to nejlepší ze západní kosmetiky a zároveň odkazuje k tradičním asijským hodnotám. Ikonickým pojmem je však Shiseido kosmetika nejen kvůli nadčasovým produktům a dlouholeté tradici, ale také díky úspěšným inovacím. Společnost se trvale věnuje vývoji nových technologií v oblasti péče o pleť a v průběhu let se stala v těchto výzkumech významnou autoritou.

Pokud jde o kvalitu a sofistikované složení přípravků, stejně jako o ctění enviromentálních zásad, nachází se Shiseido vysoko nad standardem. Ať už si vyberete parfém Shiseido, jeden z luxusních přípravků péče o pleť, Shiseido make-up, nebo třeba opalovací krém Shiseido – tato prémiová kosmetika z Japonska se o vás vždy dokonale postará a vy tak získáte pocit přirozené krásy.

Recenze Shiseido Zen Secret Bloom Intense