Shiseido TSUTSU FUDE Concealer Brushštětec na korektor

Shiseido TSUTSU FUDE Concealer Brush štětec na korektor
Shiseido TSUTSU FUDE Concealer Brush štětec na korektor
Doprava zdarma
Doporučená maloobchodní cena
780

Ušetříte 24%
595

Kód: SHI05167 | Více než 5 ks skladem
1
U Vás kurýrem PPL
čtvrtek 2. 4. 2020

Popis produktu Shiseido TSUTSU FUDE Concealer Brush

Zažijte pocit precizně naneseného korektoru. Bezchybný výsledek vám zajistí štětec na korektor Shiseido TSUTSU FUDE Concealer Brush. Má speciální zaoblený a zúžený tvar, aby umožnil snadnou aplikaci korektoru i do oblasti pod očima. Válcovitý tvar štětce vytvoří na vaši pleti vždy perfektní vzhled s maximální flexibilitou.

Vlastnosti:

  • díky ergonomickému designu pohodlně padne do ruky
  • řemeslné zpracování štětce s legendární japonskou precizností
  • s technologií Hidden Core lehce roztírá krémové i tekuté korektory
  • je možné jej využít i pro nanášení dalších kosmetických přípravků
  • ručně vyroben

Složení:

  • 100% syntetické štětiny – zachovávají dlouhodobě svůj tvar

Jak aplikovat:
Naneste na pleť svůj oblíbený korektor a štětcem zapracujte. Anebo naneste korektor na štětec a aplikujte na požadovaná místa. Po použití štětec otřete do ubrousku.

Notino tip:
Udržujte štětec v perfektní kondici pravidelnou údržbou. Umyjte jej jemným mýdlem a pod tekoucí vodou z něj odstraňte nahromaděný produkt. Osušte štětec do čistého ručníku, položte ho na suchý povrch a nechte volně uschnout.

O značce Shiseido

Luxusní japonská kosmetika Shiseido již více než 140 let definuje koncept krásy. Filozofie značky vychází z přesvědčení, že krása není jen vizuální obraz, ale především pocit.

Značku provází bohatá historie. Od samého počátku čerpá to nejlepší ze západní kosmetiky a zároveň odkazuje k tradičním asijským hodnotám. Ikonickým pojmem je však Shiseido kosmetika nejen kvůli nadčasovým produktům a dlouholeté tradici, ale také díky úspěšným inovacím. Společnost se trvale věnuje vývoji nových technologií v oblasti péče o pleť a v průběhu let se stala v těchto výzkumech významnou autoritou.

Pokud jde o kvalitu a sofistikované složení přípravků, stejně jako o ctění enviromentálních zásad, nachází se Shiseido vysoko nad standardem. Ať už si vyberete parfém Shiseido, jeden z luxusních přípravků péče o pleť, Shiseido make-up, nebo třeba opalovací krém Shiseido – tato prémiová kosmetika z Japonska se o vás vždy dokonale postará a vy tak získáte pocit přirozené krásy.

Recenze Shiseido TSUTSU FUDE Concealer Brush