Shiseido Makeup Yane Hake

štětec na obočí a oční linky

Shiseido Makeup Yane Hake štětec na obočí a oční linky
Shiseido Makeup Yane Hake štětec na obočí a oční linky
Shiseido Makeup Yane Hake štětec na obočí a oční linky
725

Kód: SHI03245 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Shiseido Makeup Yane Hake
| 725

Popis kosmetiky Shiseido Makeup Yane Hake

Štětec na oči Shiseido Makeup Yane Hake je nepostradatelným pomocníkem při každém líčení očí.

Vlastnosti:

  • pomáhá zdokonalovat líčení
  • produkt je vhodný na pudrové produkty
  • skvěle padne do ruky

Složení:

  • ze syntetických vláken

Jak používat:
Pro tenké linky veďte štěteček podél řas jemně, pokud chcete širší linky, více na štěteček přitlačte. Špičkou štětečku můžete snadno zakončit linku u vnitřního nebo vnějšího koutku oka.

O značce Shiseido

Zvýrazněte svůj půvab kosmetikou a parfémy Shiseido! Ať již pro sebe sháníte kvalitní přípravky pro péči o vaši pleť, dekorativní kosmetiku, vlasovou kosmetiku anebo okouzlující parfém, značka Shiseido vám ve svém sortimentu nabízí vše, co potřebujete pro svoji krásu a přitažlivost. Součástí nabídky Shiseido jsou vysoce kvalitní produkty nejen pro ženy, ale také pro muže.
Tato jedinečná značka luxusní kosmetiky pochází z Japonska a vznikla již v roce 1872, díky čemuž je považována za jednoho z nejstarších výrobců jakýchkoliv pleťových produktů na světě. Již od počátku vzniku firmy dodržují její zaměstnanci vysoký standard výzkumných metod a přípravky Shiseido jsou neustále inovované a vylepšované.
Kosmetika Shiseido je vysoce kvalitní, účinná a efektivní. Dokonale propojuje orientální kulturu a pokrokové technologie a podpoří tak vaši přirozenou krásu. Parfémy Shiseido se vyznačují vytříbeným složením a perfektní propracovaností. Jejich aroma je osobité a velice svůdné. Umocněte tedy svoji přitažlivost a vsaďte na opravdu kvalitní značku luxusní japonské kosmetiky Shiseido!