Shiseido Lips Veiled Rouge

hydratační rtěnka

Shiseido Lips Veiled Rouge hydratační rtěnka
Shiseido Lips Veiled Rouge hydratační rtěnka
odstín RD 506 2,2 g

Kód: SHI1784 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Shiseido Lips Veiled Rouge
odstín RD 506 2,2 g

Popis produktu Shiseido Lips Veiled Rouge

Popis:
Hydratační rtěnka Shiseido Lips Veiled Rouge zahalí rty do jemného filmu, který o ně intenzivně pečuje. Rtěnka Shiseido Lips Veiled Rouge se pyšní úžasnou odolností a zůstane na svém místě po celý den. Vaše rty vypadají skvostně od prvního nanesení až po jejich odlíčení. Škála barev je široká, proto si každá určitě najde tu svoji.

Účinky:

  • dlouhotrvající formule
  • odolává otěru
  • hydratuje
  • široká škála sytých barev

Složení:

  • formule Transfer-Free - uzamyká barvu, lesk a hydrataci uvnitř rtů a zabraňuje jejímu otření

Jak aplikovat:
Aplikujte na rty od středu směrem ke koutkům.

O značce Shiseido

Zvýrazněte svůj půvab kosmetikou a parfémy Shiseido! Ať již pro sebe sháníte kvalitní přípravky pro péči o vaši pleť, dekorativní kosmetiku, vlasovou kosmetiku anebo okouzlující parfém, značka Shiseido vám ve svém sortimentu nabízí vše, co potřebujete pro svoji krásu a přitažlivost. Součástí nabídky Shiseido jsou vysoce kvalitní produkty nejen pro ženy, ale také pro muže.
Tato jedinečná značka luxusní kosmetiky pochází z Japonska a vznikla již v roce 1872, díky čemuž je považována za jednoho z nejstarších výrobců jakýchkoliv pleťových produktů na světě. Již od počátku vzniku firmy dodržují její zaměstnanci vysoký standard výzkumných metod a přípravky Shiseido jsou neustále inovované a vylepšované.
Kosmetika Shiseido je vysoce kvalitní, účinná a efektivní. Dokonale propojuje orientální kulturu a pokrokové technologie a podpoří tak vaši přirozenou krásu. Parfémy Shiseido se vyznačují vytříbeným složením a perfektní propracovaností. Jejich aroma je osobité a velice svůdné. Umocněte tedy svoji přitažlivost a vsaďte na opravdu kvalitní značku luxusní japonské kosmetiky Shiseido!