Shiseido Energizing Fragrance Body Creamtělový krém pro ženy

Shiseido Energizing Fragrance Body Cream tělový krém pro ženy
Shiseido Energizing Fragrance Body Cream tělový krém pro ženy
200 ml

Kód: SHI1479 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
K nákupu produktů Shiseido nad 1199 Kč vám nyní jako dárek pošleme cestovní balení masky na oči s retinolem.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Shiseido Energizing Fragrance Body Cream
Složení

Tělový krém pro ženy Shiseido Energizing Fragrance hloubkově hydratuje a vyživuje pokožku a zanechává ji provoněnou omamným karafiátem, pepřem, anýzem, jasmínem, konvalinkou, kosatcem, otočníkem, růží, dřevem a pižmem. Tělový krém s neodolatelným aroma a hedvábnou konzistencí je skvělým doplňkem ke stejné parfémované vodě.

Složení

Konzistence
krém
Typ pleti
suchá, normální

O značce Shiseido

Luxusní japonská kosmetika Shiseido již více než 140 let definuje koncept krásy. Filozofie značky vychází z přesvědčení, že krása není jen vizuální obraz, ale především pocit.

Značku provází bohatá historie. Od samého počátku čerpá to nejlepší ze západní kosmetiky a zároveň odkazuje k tradičním asijským hodnotám. Ikonickým pojmem je však Shiseido kosmetika nejen kvůli nadčasovým produktům a dlouholeté tradici, ale také díky úspěšným inovacím. Společnost se trvale věnuje vývoji nových technologií v oblasti péče o pleť a v průběhu let se stala v těchto výzkumech významnou autoritou.

Pokud jde o kvalitu a sofistikované složení přípravků, stejně jako o ctění enviromentálních zásad, nachází se Shiseido vysoko nad standardem. Ať už si vyberete parfém Shiseido, jeden z luxusních přípravků péče o pleť, Shiseido make-up, nebo třeba opalovací krém Shiseido – tato prémiová kosmetika z Japonska se o vás vždy dokonale postará a vy tak získáte pocit přirozené krásy.

Recenze Shiseido Energizing Fragrance Body Cream