Shiseido Deodorants Anti-Perspirant Deodorant Stickantiperspirant

Shiseido Deodorants Anti-Perspirant Deodorant Stick antiperspirant
Shiseido Deodorants Anti-Perspirant Deodorant Stick antiperspirant
40 g

Kód: SHI0297 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Shiseido Deodorants Anti-Perspirant Deodorant Stick
Vlastnosti

Popis:
Tuhý deodorant Shiseido Body Deodorant efektivně zabraňuje pocení. Zásluhou jedinečného neutralizačního systému dochází k okamžité redukci vlhkosti a následnému omezení nepříjemného zápachu.  Má velmi jemnou strukturu. Ošetřenému podpaží zajišťuje dlouhodobou svěžest spojenou s komfortními pocity. Je vhodný jak pro ženy, tak i pro muže.

Účinky: 

  • eliminuje vznik vlhkosti a zápachu
  • navozuje pocity pohodlí a svěžesti
  • má dlouhotrvající efekt

Typ pokožky:
Neutrální tuhý deodorant Shiseido Body Deodorant  je vhodný pro všechny typy pokožky žen a mužů.

Jak aplikovat:
Aplikujte ráno nebo kdykoliv během dne do podpaží. V případě potřeby opakujte.

Vlastnosti

Druh balení
deo-stick
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Shiseido

Luxusní japonská kosmetika Shiseido již více než 140 let definuje koncept krásy. Filozofie značky vychází z přesvědčení, že krása není jen vizuální obraz, ale především pocit.

Značku provází bohatá historie. Od samého počátku čerpá to nejlepší ze západní kosmetiky a zároveň odkazuje k tradičním asijským hodnotám. Ikonickým pojmem je však Shiseido kosmetika nejen kvůli nadčasovým produktům a dlouholeté tradici, ale také díky úspěšným inovacím. Společnost se trvale věnuje vývoji nových technologií v oblasti péče o pleť a v průběhu let se stala v těchto výzkumech významnou autoritou.

Pokud jde o kvalitu a sofistikované složení přípravků, stejně jako o ctění enviromentálních zásad, nachází se Shiseido vysoko nad standardem. Ať už si vyberete parfém Shiseido, jeden z luxusních přípravků péče o pleť, Shiseido make-up, nebo třeba opalovací krém Shiseido – tato prémiová kosmetika z Japonska se o vás vždy dokonale postará a vy tak získáte pocit přirozené krásy.

Recenze Shiseido Deodorants Anti-Perspirant Deodorant Stick